Re: Märtsi offtopic
enda kogemusest. kuna käin kalal aktiivselt, siis sai kopp sellest. reaalselt sama telefoniga kas 3/5 pulka emt või 0/5 tele2 ühes kohas kus palju käin näiteks. ja selliseid kohti mitmeid kus sama pull. vastupidi pole kogenud
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Comment