Märtsi offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #151
    Re: Märtsi offtopic

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Millest seda järeldad? Pole küll enam ammu Tele2 kasutaja aga kahtlen, et neil leviga nüüd nii halvasti on :D.
    enda kogemusest. kuna käin kalal aktiivselt, siis sai kopp sellest. reaalselt sama telefoniga kas 3/5 pulka emt või 0/5 tele2 ühes kohas kus palju käin näiteks. ja selliseid kohti mitmeid kus sama pull. vastupidi pole kogenud

    Comment

    • trasadonkad
      Grinder
      • May 2014
      • 672

      #152
      Re: Märtsi offtopic

      cashivendadest keegi sellist scripti kasutab, et kui waiting listist laud üles popib siis istub automaatselt väljas? (stars)

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #153
        Re: Märtsi offtopic

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Millest seda järeldad? Pole küll enam ammu Tele2 kasutaja aga kahtlen, et neil leviga nüüd nii halvasti on :D.

        To Tafka31. Mulle ka Tele2 helistas ja tegi pakkumise. Võtsin vastu muidugi, kuna kaotada pole midagi.

        Pakkusid aastaks 5.49 vist pmst seda nö piiramatut paketti, mis teistel op. ka olemas. 1000min,100sms,nett jne.

        Siis helistas EMT, kes otsustas kohe üle trumbata, et 3,70 EUR/kuu. 1000 min,100sms, 5gb netti. Sai EMT pakkumine ka vastu võetud muidugi.

        Siis helistas uuesti Tele2, kes küsis, et miks nii ja miks naa. Tegid taaskord ka oma pakkumise paremaks aga üritasid miskit telefoni pähe määrida või vabal valikul 100 euri soodsamalt mõni luts. Sai loobutud, kuna telf olemas.

        :D selline väike tsirkus siis.

        Kokkuvõttes võitsin 6,50 kuutasult. Raha seegi imo.
        Anna mõni vihje kuidas EMT-ist analoogne pakkumine saada, väga operaatorite vahel ei viitsi joosta, aga lihtsalt emti official netipakettide maht/hind suhe on ebareaalne.

        Comment

        • tafka31
          Grinder
          • Dec 2009
          • 853

          #154
          Re: Märtsi offtopic

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Millest seda järeldad? Pole küll enam ammu Tele2 kasutaja aga kahtlen, et neil leviga nüüd nii halvasti on :D.

          To Tafka31. Mulle ka Tele2 helistas ja tegi pakkumise. Võtsin vastu muidugi, kuna kaotada pole midagi.

          Pakkusid aastaks 5.49 vist pmst seda nö piiramatut paketti, mis teistel op. ka olemas. 1000min,100sms,nett jne.

          Siis helistas EMT, kes otsustas kohe üle trumbata, et 3,70 EUR/kuu. 1000 min,100sms, 5gb netti. Sai EMT pakkumine ka vastu võetud muidugi.

          Siis helistas uuesti Tele2, kes küsis, et miks nii ja miks naa. Tegid taaskord ka oma pakkumise paremaks aga üritasid miskit telefoni pähe määrida või vabal valikul 100 euri soodsamalt mõni luts. Sai loobutud, kuna telf olemas.

          :D selline väike tsirkus siis.

          Kokkuvõttes võitsin 6,50 kuutasult. Raha seegi imo.
          Ja seda kõike tehti ainult telefoni teel? Või pidid ka kohapeal käima?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #155
            Re: Märtsi offtopic

            keegi teab, kus saaks vahetada seda 3.5mm juhtme otsa?

            Comment

            • Yolonaator
              Julm Donk
              • Feb 2013
              • 81

              #156
              Re: Märtsi offtopic

              Mul vahetati oomipoes see, maksis miski 1-2 euri. Uus ots mingi 60 senti.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #157
                Re: Märtsi offtopic

                Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                Anna mõni vihje kuidas EMT-ist analoogne pakkumine saada, väga operaatorite vahel ei viitsi joosta, aga lihtsalt emti official netipakettide maht/hind suhe on ebareaalne.
                Helista Elisa/tele2 küsi pakkumist ja tee tähtajatu leping. Siis helistab nagunii EMT/DIIL. Kui ei viitsi nõnda, siis helista EMT/DIIL ja ütle, et tehti parem pakkumine, mis teil vastu pakkuda on. Ehk siis lamp bluff.

                Aga ega nad enne väga liigutama ei hakka kui su number kuhugi liikuvuses pole. Kui number liigub, siis neil on ütleme 3 astet, millest nad alustavad.

                Alustuseks pakutakse midagi natuke soodsamat, kui loobud. Siis tehakse pakkumine veel paremaks ja siis omakorda veel paremaks. Neil mängimisruumi seal on sitaks.

                Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                Ja seda kõike tehti ainult telefoni teel? Või pidid ka kohapeal käima?
                Ei pidanud kuhugi minema. Kõik telefoni teel jep. Ainult, et Tele2 saadab uue lepingu ja SIM kaardi kulleriga. Et see vaev on, et pakk vastu võtta :P.

                Comment

                • tafka31
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 853

                  #158
                  Re: Märtsi offtopic

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Ei pidanud kuhugi minema. Kõik telefoni teel jep. Ainult, et Tele2 saadab uue lepingu ja SIM kaardi kulleriga. Et see vaev on, et pakk vastu võtta :P.
                  Tele2 pani uue SIMi teele mu poole, jään nüüd EMT kõnet ootama. Käisin millalgi EMTs rääkimas, et arved jube suured ning vastuseks sain, et 10 euri diil pakett max odav mis teha saavad. Eks näis siis...

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #159
                    Re: Märtsi offtopic

                    Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                    Tele2 pani uue SIMi teele mu poole, jään nüüd EMT kõnet ootama. Käisin millalgi EMTs rääkimas, et arved jube suured ning vastuseks sain, et 10 euri diil pakett max odav mis teha saavad. Eks näis siis...
                    Kõne võid oodata alates sellest momendist kui lepingu allkirjastad ja number hakkab liikuma. gl.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #160
                      Re: Märtsi offtopic

                      kellelgi on pärnus üleliigne iphone 4 laadija laenata müüa? pohh, võib ka ainult juhe olla. KIIRE

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #161
                        Re: Märtsi offtopic

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        kellelgi on pärnus üleliigne iphone 4 laadija laenata müüa? pohh, võib ka ainult juhe olla. KIIRE
                        Jaak Madissonil peaks olema :D.

                        --

                        Tavai Rait tule välja kapist ja räägi lähemalt teemast.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #162
                          Re: Märtsi offtopic

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Jaak Madissonil peaks olema :D.

                          --

                          Tavai Rait tule välja kapist ja räägi lähemalt teemast.

                          http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudis...st?id=71135343


                          ilmselgelt johnny ju

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #163
                            Re: Märtsi offtopic

                            Puudub "leba ja ole vait" suhtumine, seega ei.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #164
                              Re: Märtsi offtopic

                              /nvm. sain.
                              Last edited by kardaanirist; 01.04.15, 16:30.

                              Comment

                              • donkihott
                                Jube Noob
                                • Mar 2015
                                • 118

                                #165
                                Re: Märtsi offtopic

                                http://www.ohtuleht.ee/671627/uus-am...kat-teenistust

                                Comment

                                Working...