Re: Märtsi offtopic
Pikemate operatsioonide puhul kasutatakse inhalatsioonil põhinevat narkoosi (peamine anesteetikum on sevofluraan või isofluraan). Intensiivravi osakonnas on kasutusel intravenoosne narkoos kus kasutatakse teisi anesteetikume ( propofol, fentanyl vms. Ilmselt mitu erinevat korraga).
Algselt postitas Fabulous
Vaata postitust

Comment