Märtsi offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #121
    Re: Märtsi offtopic

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    kui mul mingi häda edaspidi küljes, siis tean, kust adekvaatse prognoosi saan
    Mkm suht realistlik prognoos pigem.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #122
      Re: Märtsi offtopic

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Pole küll arst ega miski spetsialist aga imo ei ole vist Savisaarel väga lootust. Nende diagnooside ja tõbedega on ikkagi lõpp suht kiire tulema ma kardan.
      Pigem 50/50. Ühelt poolt on suudetud täpselt välja selgitada mis oli haiguse põhjustajaks (ampulteerimine on üldiselt viimane alternatiiv mida rakendatakse ja sellist lüket poleks tehtud kui asjas kindlad poleks oldud) ja tänu sellele osatakse ka osutada konkreetset ja kõige efektiivsemat ravi. Teisalt oli aga uudises kirjutatud, et raviprotsess toimub päev-päeva haaval ja tuleviku suhtes on midagi raske öelda. Ehk siis arstid ei julge kindlalt väita, et ta sellest välja tuleb.

      Kindel saab olla vaid selles, et isegi kui olukord enam hullemaks ei lähe ning toimub täielik paranemine, (miinus see jalg loomulikult) tuleb avalikust elust taganeda. Esimene variant on, et kaob täielikult pildist ära ja lõpetab suhted poliitikaga. Teisel juhul pannakse de jure mingid uued indiviidid pulti ja tekib sarnane olukord nagu siis kui Medvedev Venemaa president oli.
      Last edited by Fabulous; 23.03.15, 18:41.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #123
        Re: Märtsi offtopic

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Pigem 50/50. Ühelt poolt on suudetud täpselt välja selgitada mis oli haiguse põhjustajaks (ampulteerimine on üldiselt viimane alternatiiv mida rakendatakse ja sellist lüket poleks tehtud kui asjas kindlad poleks oldud) ja tänu sellele osatakse ka osutada konkreetset ja kõige efektiivsemat ravi. Teisalt oli aga uudises kirjutatud, et raviprotsess toimub päev-päeva haaval ja tuleviku suhtes on midagi raske öelda. Ehk siis arstid ei julge kindlalt väita, et ta sellest välja tuleb.

        Kindel saab olla vaid selles, et isegi kui olukord enam hullemaks ei lähe ning toimub täielik paranemine, (miinus see jalg loomulikult) tuleb avalikust elust taganeda. Esimene variant on, et kaob täielikult pildist ära ja lõpetab suhted poliitikaga. Teisel juhul pannakse de jure mingid uued indiviidid pulti ja tekib sarnane olukord nagu siis kui Medvedev Venemaa president oli.
        Pead siis seda silmas, et pukis on küll keegi teine aga niite tõmbab ikkagi vana kala?

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #124
          Re: Märtsi offtopic

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Pead siis seda silmas, et pukis on küll keegi teine aga niite tõmbab ikkagi vana kala?
          Jah. Selline olukord on täiesti reaalne kus ta on paberi peal nõuniku või mõne muu sellise täiesti mitte midagi ütleva ametinimetusega kuid tegelikult see inimene kes tema praeguse ameti üle võtab, käitub täpselt nii nagu Savisaar soovib. Ja et selline stsenaarium toimida saaks võib ta ka terve ülejäänud elu kodus nelja seina vahel viibida.

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #125
            Re: Märtsi offtopic

            Sellest on teatud arstide ringkonnas juba viimane aasta vaikselt omavahel räägitud, et Tartu haigla opiblokis mingi bakter möllab ja haavad ei parane vaid mädanevad jne.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #126
              Re: Märtsi offtopic

              Kas mõni pädevam isik (ehk siis mitte "ma pole küll arst aga..." tüübid) oskab rääkida kuidas nii pikalt narkoosi all olek kognitiivsetele võimetele mõjub? Olen lugenud, et isegi pikemad operatsioonid, a'la 6-8 tundi võivad jätta püsivaid kahjustusi, aga mis tagajärgi praeguse olukorra puhul oodata võib kus teadvuseta olek on juba 5 päeva ja nagu ma aru saan, hetkel pole plaani ka sellest välja tuua. Või on see mingite teiste kõrvalnähtudega anesteesia kui tavaliselt operatsioonide puhul kasutatav?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #127
                Re: Märtsi offtopic

                Must huumor, aga sobib ikkagi

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #128
                  Re: Märtsi offtopic



                  Penskaritel ikka pappi on, mida jagada.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #129
                    Re: Märtsi offtopic

                    Väga hull kui palju lennukeid on viimasel ajal alla kukkunud / lastud. Olin just Pariisi lennujaamas kui naine helistas, et Hispaania piiri ääres lennuk kukkus alla. Lend lükati ka edasi Pariisis ja Madriidi maandumine oli seni kõige raskem mida ma tundnud olen. Tugev taganttuul ja korraks tundus et pilootidel läks käest ära.

                    Too much shit for one day. Lendamine peaks olema turvalisem kui Tallinn-Tartu maantee, aga viimasel ajal on neid lakse nii tihti ja kõik nii rängad, et ellujäämis lootust ei ole kui juba matsu paned.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #130
                      Re: Märtsi offtopic

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      Väga hull kui palju lennukeid on viimasel ajal alla kukkunud / lastud....
                      ... Lendamine peaks olema turvalisem kui Tallinn-Tartu maantee, aga viimasel ajal on neid lakse nii tihti ja kõik nii rängad, et ellujäämis lootust ei ole kui juba matsu paned.
                      Crashes and Fatalities on Aircrafts with 19 or More Passengers
                      Year Number of Fatal Crashes Number of Fatalities
                      2015 1
                      2014 6
                      2013 7
                      2000 21
                      1990 20
                      1989 35
                      1972 41

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #131
                        Re: Märtsi offtopic

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Penskaritel ikka pappi on, mida jagada.
                        Olenemata sellest, kui seniilne see 80-aastane pensionär on, pole ta sinu arengupeetuse astmele isegi mitte lähedal.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #132
                          Re: Märtsi offtopic

                          Algselt postitas donkament Vaata postitust
                          Olenemata sellest, kui seniilne see 80-aastane pensionär on, pole ta sinu arengupeetuse astmele isegi mitte lähedal.
                          amazzed.

                          ---

                          Odds of being killed on a single airline flight 1 in 29.4 million

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #133
                            Re: Märtsi offtopic

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Crashes and Fatalities on Aircrafts with 19 or More Passengers
                            Year Number of Fatal Crashes Number of Fatalities
                            2015 1
                            2014 6
                            2013 7
                            2000 21
                            1990 20
                            1989 35
                            1972 41

                            http://www.statisticbrain.com/airpla...sh-statistics/
                            Väga huvitav statistika. Päevas on 100 000 lendu (ei oska öelda palju 19+ reisijaga), aga kiirelt googeldades on see üle 48K päevas. Isegi, kui iga päev kukuks 6 lendu alla, isegi siis oleks see kogu massi võttes köömes (sitt võrdlus, aga lihtsalt huvitavad numbrid)

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #134
                              Re: Märtsi offtopic

                              Lennukiga ikka megaturvaline. Vähemalt on surm kiire ja stiilne

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #135
                                Re: Märtsi offtopic

                                eks meedia võimendab iga lennukiõnnetust ja korraga 150 surma lennukiga tundub palju õudsem kui iga päev paar inimest liikluses

                                Comment

                                Working...