Märtsi offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rollkopter
    Grinder
    • Oct 2011
    • 501

    #91
    Re: Märtsi offtopic

    kellegil veel paneb weaktight pange kui käsi postitada sinna? selles suhtes, et converdib käed valede andmete ja kaartidega : /

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #92
      Re: Märtsi offtopic

      Kellegil ekspressi digipakett? Tahaks Kenderi intekat lugeda aga ei viitsi poodi lehte minna ostma :P

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #93
        Re: Märtsi offtopic

        Mobiilimakse ei võta üle 35 sekundi muidu.

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #94
          Re: Märtsi offtopic

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Mobiilimakse ei võta üle 35 sekundi muidu.
          Anyway pärast lähen ostan poest, lihtsalt oleks hommikukohvikõrvale kohe lugeda tahtnud ;D

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #95
            Re: Märtsi offtopic

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Mobiilimakse ei võta üle 35 sekundi muidu.


            3 lehte kuus maksavad 2.99€ ja variante on teisigi. 2€ maksev päevapilet on mobiilmakse puhul ikka võimas.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #96
              Re: Märtsi offtopic

              Imestan ka miks need päevapiletid nii megakallid on, eriti kui huvitab vaid üks lugu
              Maksaks ausalt mingi 0.50 euri

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #97
                Re: Märtsi offtopic

                Trikk on selles, et kui päeva hind on praktiliselt sama, mis kuu oma, siis inimene vaatab, et:"oih, ma saan sedavõrd hea diili (lol) võrreldes ühe päeva hinnaga (ROOOFLL)- parem võtan siis juba terve kuu". Mida ostja aga ei tea, on see, et päeva hind on tõenäoliselt mitte reaalne hind, mida see päev väärt on, vaid kunstlik väljamõeldis, et panna ta ostma kuu paketti. Kui inimene ostab kuu paketi, siis ta maksab rohkem, võibolla ka loeb rohkem ja klikib rohkem, vaatab rohkem reklaame jne.
                Muuseas, kas hinda kuidagi põhjendama ka peab Eestis või võib igaüks kottida nagu jaksab?

                Comment

                • bauss
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #98
                  Re: Märtsi offtopic

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Trikk on selles, et kui päeva hind on praktiliselt sama, mis kuu oma, siis inimene vaatab, et:"oih, ma saan sedavõrd hea diili (lol) võrreldes ühe päeva hinnaga (ROOOFLL)- parem võtan siis juba terve kuu". Mida ostja aga ei tea, on see, et päeva hind on tõenäoliselt mitte reaalne hind, mida see päev väärt on, vaid kunstlik väljamõeldis, et panna ta ostma kuu paketti. Kui inimene ostab kuu paketi, siis ta maksab rohkem, võibolla ka loeb rohkem ja klikib rohkem, vaatab rohkem reklaame jne.
                  Muuseas, kas hinda kuidagi põhjendama ka peab Eestis või võib igaüks kottida nagu jaksab?
                  illuminati confirmed

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #99
                    Re: Märtsi offtopic

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Muuseas, kas hinda kuidagi põhjendama ka peab Eestis või võib igaüks kottida nagu jaksab?
                    dafuq? mingit kommunistlikku riigi kontrolli ootad vabale turumajandusele? Kontroll on, aga teatud tingimustele vastavate äride puhul sh monopoolset või arvestatavat turuosa omavatele ettevõtetele või vastavatele teenustele jne

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #100
                      Re: Märtsi offtopic

                      Ei oota. Lihtsalt IMO see digiväljaande hind on weird. Ja kui seal mingit head põhjust selleks pole ja see on lihtsalt sellepärast nii, et "noh, nii lihtsalt on", siis IMO on tegu tarbija petmisega.

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #101
                        Re: Märtsi offtopic

                        =D Kino

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #102
                          Re: Märtsi offtopic

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Ei oota. Lihtsalt IMO see digiväljaande hind on weird. Ja kui seal mingit head põhjust selleks pole ja see on lihtsalt sellepärast nii, et "noh, nii lihtsalt on", siis IMO on tegu tarbija petmisega.
                          Ju neil on välja modeleeritud, et sellise hinna juures saavutatakse maksimaalne kasum. Seda hinda ei pea nad absoluutselt kuidagi põhjendama. Vabalt võiks panna kuupaketi hinnaks ka €150, aga vaevalt, et keegi ostaks. Sarnaselt võiks seda ka 50 sendi eest kuus pakkuda, aga kui on olemas alternatiiv kus sama arv tarbijaid on nõus toote eest maksma suuremat hinda võtaks ratsionaalne ettevõte ilmselgelt kõrgema hinnaga variandi.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #103
                            Re: Märtsi offtopic

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Ei oota. Lihtsalt IMO see digiväljaande hind on weird. Ja kui seal mingit head põhjust selleks pole ja see on lihtsalt sellepärast nii, et "noh, nii lihtsalt on", siis IMO on tegu tarbija petmisega.
                            Kuule ma ei tea.. Tarbijate petmine on see kust otsast?

                            Ole mõistlik vanda nüüd.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #104
                              Re: Märtsi offtopic

                              Ah, pohh ju.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #105
                                Re: Märtsi offtopic

                                Heh. Paned 60k osalejaga turniiri kinni ja autasuks: 1777$. Võimas jooks aga veits vale turniir :(

                                Comment

                                Working...