Re: Märtsi offtopic
kellegil veel paneb weaktight pange kui käsi postitada sinna? selles suhtes, et converdib käed valede andmete ja kaartidega : /
kellegil veel paneb weaktight pange kui käsi postitada sinna? selles suhtes, et converdib käed valede andmete ja kaartidega : /
Comment