BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #136
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Algselt postitas ranka
    Mulle ei meeldi too keretüüp :(
    Mulle ka Touring ei meeldi, sedaan peab ikka olema!

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #137
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

      Algselt postitas RudiTurbo
      Mulle ka Touring ei meeldi, sedaan peab ikka olema!
      Aga sina ei meeldi mulle k :)

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #138
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

        Algselt postitas leits
        Aga sina ei meeldi mulle k :)
        lies!

        Comment

        • QKulgur
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 484

          #139
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

          Minu eelmine 3l diisel bemm
          http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....220&rhash=a014

          Pole veel uut autot ostnud aga tuleb vast subaru wrx sti mingi sinine

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #140
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

            Algselt postitas QKulgur
            Minu eelmine 3l diisel bemm
            http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....220&rhash=a014

            Pole veel uut autot ostnud aga tuleb vast subaru wrx sti mingi sinine
            Käisin tln seal mingis parklas oli subaru impreza vanem ja mitsu evo, suht ilusad ja odavad ka, ainult vasakpoolse rooliga kõik ;D

            Comment

            • QKulgur
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 484

              #141
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

              vasakpoolsega nagu võikski olla ju ;D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #142
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                LOl .. parempoolsed ehk pidas silmas :D
                qkulgur kui autot omad veel, võta see mi märk maha (kui võtnud pole veel) ... see on kohutav, emmist on asi kaugel :D

                Comment

                • QKulgur
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 484

                  #143
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                  no see m/// pannaksegi m paketile ju peale, ja auto ongi täielik m-pakett, niiet see märk seal asja eest ikka, oleks mingi m5 märk siis loogish et minema

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #144
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                    Jep ma ikka sassis, pidasin teist poolt silmas.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #145
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                      Algselt postitas QKulgur
                      no see m/// pannaksegi m paketile ju peale, ja auto ongi täielik m-pakett, niiet see märk seal asja eest ikka, oleks mingi m5 märk siis loogish et minema
                      ah fak vaatasin ise ka üle uuesti, sry my bad

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #146
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                        No aru ma ei mõista, mida selles bemaris nähakse ;D

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #147
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                          Algselt postitas Imric
                          No aru ma ei mõista, mida selles bemaris nähakse ;D

                          ja siis postitad sellise pildi? :o ;D

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #148
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                            wtf is that thing

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #149
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                              mis bemar :D? se paks mingi dodge n2ss olema

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #150
                                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                                Algselt postitas lenC
                                wtf is that thing
                                This is USA car.

                                Comment

                                Working...