BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #1

    BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)


    Tervitaks siis kõiki fishe ja halbu regulare.





    3.5 VTEC 217 kW
    Nelikvedu
    nahksisu
    xenontuled
    püsikiirusehoidja
    vihmaandur
    6cd box
    navi
    parkimisandurid
    katuseluuk
    jne.

    ship it.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Unustasid ju kõige tähtsama - palju plekkis?

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

      cool
      pane leitsiga joonele
      http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html
      btw hea püss!

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #4
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

        Official pokkerirahade eest ostetud autode teema? :)

        Kardan, et leits saab jubedalt põske

        EDIT: Ja kas pildid on tehtud Pakri poolsaarel tipus :)

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #5
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

          Hind: 565 000.- EEK
          36 110.- EUR
          sisaldab KM 18%


          Soodushind: 349 770.- EEK
          22 354.- EUR
          sisaldab KM 18%



          bäuwäu, pokkerirahade eest? ranka, mis sul näidata on :D hah okok see oli nali, tõmmake nüüd pokkeriraha eest osetud autod letti


          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

            Ärikad ;D See läheb natsja edasi tõesti

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

              ootan asjatundja leitsi kommentaare. ilma irooniata.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                ma loodan Reede näidata enda ostetust pilte

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #9
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                  Kus vanalinna korterid ja muud penthoused on? 8)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #10
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                    Algselt postitas BuildUp
                    Kus vanalinna korterid ja muud penthoused on? 8)
                    Isegi uusmiljonär Naxeril pole nii palju raha :D

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #11
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                      naxer leiti maksakahjustusega olympicust, raha kohta ütles ta ei kõik on läinud, harakaid ei tunne või

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                        Algselt postitas marguzz22
                        bäuwäu, pokkerirahade eest? ranka, mis sul näidata on :D hah okok see oli nali, tõmmake nüüd pokkeriraha eest osetud autod letti
                        Vana bemmijunn, ei midagi erilist ning lähema 5 aasta jooksul ei plaani upgradeda ka.

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #13
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                          Tere sulle ka :)

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #14
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                            palju plekkis? miks honda?

                            Comment

                            • krayzie
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 706

                              #15
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                              Plekkis tiba rohkem kui ülalpool toodud A24 lingi isend

                              Miks ju honda...disain imponeeris, sõita oli mugav ning vajadusel tuli kapoti alt ka sportlikumaid hääli. Ei soovinud eriti ka autot mida eestis lademetes tänavail liigub, pigem midagi haruldlasemat kuid samas üpris silmatorkamatut.

                              Comment

                              Working...