BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #16
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Lõid NL400-le käega? :P
    Täitsa kobe pill igatahes, otse ostsid välja? Enda oma peaks ka sellel nädalal saabuma, eks siis lükkan kah pildid siia üles

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #17
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

      Ikka eriti mahedal ajal tullakse siin laiama nüüd. :D
      Ilmselt kõik swongis vennad hüppavad lähiajal aknast alla. :D

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #18
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

        Krayzie mis su screenname on tubades?

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #19
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

          Solid!

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #20
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

            Sweet ride. Legend hakkab tegelikult tänaval silma küll , vähemalt mina märkan tihti.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #21
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

              muidu ilus auto, aga oleksid võinud Opeli osta

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #22
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                olen sõitnud korra sellisega .. päris mugav oli tõesti peab mainima, ainuke asi mis häiris mind oli "kerge rool". muidu tõesti bueno pill, omamoodi kujundus ka.

                aga noh mis ma siin ikka asja ilusals teen, japs on japs ;D

                kuda tal hinna hodimine on? tavaliselt japside probleem on, et hind kukub rõvedalt ikka .. see küll pole esmatähtis, kuid kui kunagi müüa, siis kopikate eest on ka kehva 'ära anda

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #23
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                  meeldib ja motiveerib

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #24
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                    Mis aasta väljalase on?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #25
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                      Algselt postitas kilu6
                      Mis aasta väljalase on?
                      see pilt on mille kohta? ylidtsada selle j2rgi kyll ei saa ...

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #26
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                        Algselt postitas leits
                        see pilt on mille kohta? ylidtsada selle j2rgi kyll ei saa ...
                        Esimestel aastatel langeb auto hind ca 30% aastas, hiljem vähem. Sõltub mudelist (vt erinevat värvi jooned), majanduse hetkeseisiust jne

                        Aga auto on ilus. Kes peale sinu veel selle pereautoga sõitma hakkab? ;D

                        Comment

                        • marguzz22
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1458

                          #27
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                          now i have grind on my mind

                          Comment

                          • Booyaka
                            FPP Pro
                            • Dec 2008
                            • 249

                            #28
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                            gj krayzie! kui kaardimängu rahadest ostetud siis küll sickfuckrespect! ise oleks sellise raha eest midagi muud soetanud, aga eks ta ole ka maitse asi mis kellelegi meeldib.

                            Comment

                            • Skyline
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 510

                              #29
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                              Väga õige valik imo !

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #30
                                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                                Vahpeal oli ühel tuttaval honda prelude või mis ta ongi, jube jama oli selle ime autoga. Parandada sai ainult tln honda esinduses ja kuna eriti neid autosi liikluses ei ole, siis pole ka juppe muidugi. Igasugune remont kestis alati kuu või sinna kanti ;D Samuti oli kõik ropult kallis.

                                Ja siis üritas veel müüa seda autot, ennem kui lahti sai, välimus iseenesest seff. Isegi tagarattad keerasid kurvis ;D

                                Mitme sekundiga see honda 100 sisse kütab?

                                Comment

                                Working...