BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #166
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    BMW killer

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • ottokatz
      Julm Donk
      • Jun 2009
      • 29

      #167
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

      Typhoon ;D, gepard karunahas vedrud ja pidurid võiks veidi paremad olla

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #168
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

        täna sain oma bemmi korda.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #169
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          autod on õiged autod.

          Lausa nii õiged, et täna oli politsei kiir-reageerimis üksus mind äratamas ja üllatuseks prooviti viimase nädalaga teist korda autot ära ärandada (seest midagi jälle võetud pole).
          Nüüd lukud nii segi pekstud, et kinni ei saa panna ja läheb koju hoiule ära. LoL@Tallinn

          Naabril on natukene uuem usa raud ja käidi ka põhjalikult üle. Teisi pole õue peal proovitudki.

          Kas vargad on usa haterid ? ??? ;D Või tõesti on turvasüsteem nii palju nõrgem, et teistest minnakse kaarega mööda.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #170
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

            Algselt postitas Madis Very
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            autod on õiged autod.

            Lausa nii õiged, et täna oli politsei kiir-reageerimis üksus mind äratamas ja üllatuseks prooviti viimase nädalaga teist korda autot ära ärandada (seest midagi jälle võetud pole).
            Nüüd lukud nii segi pekstud, et kinni ei saa panna ja läheb koju hoiule ära. LoL@Tallinn

            Naabril on natukene uuem usa raud ja käidi ka põhjalikult üle. Teisi pole õue peal proovitudki.

            Kas vargad on usa haterid ? ??? ;D Või tõesti on turvasüsteem nii palju nõrgem, et teistest minnakse kaarega mööda.
            FYP

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #171
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

              Algselt postitas Madis Very

              Naabril on natukene uuem usa raud ja käidi ka põhjalikult üle. Teisi pole õue peal proovitudki.

              Kas vargad on usa haterid ? ??? ;D Või tõesti on turvasüsteem nii palju nõrgem, et teistest minnakse kaarega mööda.
              tellimus obv. see, et uuesti proovitakse kui kõik samamoodi jätad on standard

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #172
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                Ma tahaks midagi sellist omale, stackipikenduseks v nii:

                http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

                Kui SNE ära viitsin teha järgmine aasta, siis peaks boonustega papi kokku saama küll.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #173
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                  Algselt postitas sm112
                  Ma tahaks midagi sellist omale, stackipikenduseks v nii:

                  http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

                  Kui SNE ära viitsin teha järgmine aasta, siis peaks boonustega papi kokku saama küll.

                  Aga sa harjuta kõigepealt väiksemaga

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Kujuures just sellise keretüübiga bemmid meeldivad mulle kõige rohkem.

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #174
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                    6 seeria üüber nuts, aga kauge unistus ainult. 3 kupee reaalsem

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #175
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                      Algselt postitas kollane
                      6 seeria üüber nuts, aga kauge unistus ainult. 3 kupee reaalsem
                      suurt rahakotti sulle :() vel suuremat kui minu auto puhul :D:D:D

                      Comment

                      • Kloonike
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 898

                        #176
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                        Praegu on mul hea meel, et lube pole - puudub kiusatus suure summa eest auto osta, saab raha lihtsalt maha juua.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #177
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                          Algselt postitas Kloonike
                          Praegu on mul hea meel, et lube pole - puudub kiusatus suure summa eest auto osta, saab raha lihtsalt maha juua.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • mcbethk
                            Bännitud
                            • Oct 2008
                            • 687

                            #178
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                            Algselt postitas Kloonike
                            Praegu on mul hea meel, et lube pole - puudub kiusatus suure summa eest auto osta, saab raha lihtsalt maha juua.
                            ROFL pole mõtet ja. Jood täis ennast ja paned vastu puud ka veel :D

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #179
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                              Keegi võiks visata 2+2 ballin outta control linke ka siia. Otsisin durri cribi aga ei leidnud kuskilt...

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #180
                                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                                Lampi avastasin. :D



                                2006 aastal siis, nice eliit koos grindimas, durrrr, raptor.. :)

                                E: Nice text pildi autode pildi all...

                                Comment

                                Working...