kellelgi on kogemust, kui starsi supporti kiri saata ja ilusti seletada kunagi tegin vanema nimele endal accoundi ja nüüd tahaks ümber kirjutada endale nimele siis kas selline variant on üldse võimalik või tahetakse kohe plekist ilma jätta ?
kellelgi on kogemust, kui starsi supporti kiri saata ja ilusti seletada kunagi tegin vanema nimele endal accoundi ja nüüd tahaks ümber kirjutada endale nimele siis kas selline variant on üldse võimalik või tahetakse kohe plekist ilma jätta ?
yo! kuna vanast skype grupist ei tulnud eriti midagi välja ja kass üksinda grindida siis proovin uuesti -
kui keegi võitvatest MSFR/SSFR regidest huvitatud grupi alustamisest siis võib pmida/mu p2evikusse kirjutada
samuti võib ka kutsuda, gl!
Comment