Veebruari offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #106
    Re: Veebruari offtopic

    My bad :D

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #107
      Re: Veebruari offtopic

      ROFL @ kahjutasu.

      Comment

      • trasadonkad
        Grinder
        • May 2014
        • 672

        #108
        Re: Veebruari offtopic

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #109
          Re: Veebruari offtopic

          Keegi teab kust tasuta UFC-d näeb? Siiani ostnud, aga põhimõtteliselt ei taha Ronda Rouseyt toetada ja fucking 2 põhimatši naistematšid...

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #110
            Re: Veebruari offtopic

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Keegi teab kust tasuta UFC-d näeb? Siiani ostnud, aga põhimõtteliselt ei taha Ronda Rouseyt toetada ja fucking 2 põhimatši naistematšid...
            ma üldiselt googeldan ja leian esilehelt alati üles ok kvaliteediga

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #111
              Re: Veebruari offtopic

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Keegi teab kust tasuta UFC-d näeb? Siiani ostnud, aga põhimõtteliselt ei taha Ronda Rouseyt toetada ja fucking 2 põhimatši naistematšid...
              Starmanil kanal Setanta Sports(HD #907, SD+ajamasin #013), kui elad spoilimata mõne tunni üle, siis piratebays on ka HD variandid üsna kärmelt üleval.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #112
                Re: Veebruari offtopic



                Ma aravsin, et HD-Tanelist enam paremaks minna ei saa. Selgus, et saab küll.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #113
                  Re: Veebruari offtopic

                  kellelgi on kogemust, kui starsi supporti kiri saata ja ilusti seletada kunagi tegin vanema nimele endal accoundi ja nüüd tahaks ümber kirjutada endale nimele siis kas selline variant on üldse võimalik või tahetakse kohe plekist ilma jätta ?

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #114
                    Re: Veebruari offtopic

                    Algselt postitas ristik Vaata postitust
                    kellelgi on kogemust, kui starsi supporti kiri saata ja ilusti seletada kunagi tegin vanema nimele endal accoundi ja nüüd tahaks ümber kirjutada endale nimele siis kas selline variant on üldse võimalik või tahetakse kohe plekist ilma jätta ?
                    Tervitusboonuse saad kuni 600 dollarit

                    Comment

                    • trasadonkad
                      Grinder
                      • May 2014
                      • 672

                      #115
                      Re: Veebruari offtopic

                      sry for ot in ot

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      märts on ju?
                      Last edited by trasadonkad; 03.03.15, 02:09.

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #116
                        Re: Veebruari offtopic

                        kirjutasin sulle aga sa vist ei hooli eriti.

                        Comment

                        • trasadonkad
                          Grinder
                          • May 2014
                          • 672

                          #117
                          Re: Veebruari offtopic

                          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                          kirjutasin sulle aga sa vist ei hooli eriti.
                          lisasin su

                          Comment

                          Working...