Re: Veebruari offtopic
Huvitav, kas ma siis ka mingi summa saaksin, kui sinu pildi koos sinu kasutajanimega ja korteriomandite aadressiga siia üles paneks? 
E: Enda arveldusarve lisaks ka muidugi alla ja siis jääks kurikatega mehi või rahasadu ootama.
Algselt postitas pastilaa
Vaata postitust

E: Enda arveldusarve lisaks ka muidugi alla ja siis jääks kurikatega mehi või rahasadu ootama.

Comment