Veebruari offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #61
    Re: Veebruari offtopic

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    usun, et paljud saadaksid kena summa kui lihtsalt potsataja oma pildi enda kasutajanime käes hoides siia paneks. konto number alla ja raha tuleks. ausalt.
    Huvitav, kas ma siis ka mingi summa saaksin, kui sinu pildi koos sinu kasutajanimega ja korteriomandite aadressiga siia üles paneks?

    E: Enda arveldusarve lisaks ka muidugi alla ja siis jääks kurikatega mehi või rahasadu ootama.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #62
      Re: Veebruari offtopic

      Keegi Soome tuludeklaratsiooni kohta oskab miskit öelda? Töötasin paar kuud Soome all ajutiselt suvel. Tulumaksu võeti täie rauaga ehk miski paarkümmend eur oli päevas tulumaksuvaba ja ülejäänust 35%.

      Kuna need paberid peaksid Eestisse jõudma, et need siis ära täita v allkirjastada tagasisaatmiseks?

      Ei leidnud kuskilt seda infot.
      Last edited by VisaHing; 15.02.15, 21:03.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #63
        Re: Veebruari offtopic

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #64
          Re: Veebruari offtopic

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Keegi Soome tuludeklaratsiooni kohta oskab miskit öelda? Töötasin paar kuud Soome all ajutiselt suvel. Tulumaksu võeti täie rauaga ehk miski paarkümmend eur oli päevas tulumaksuvaba ja ülejäänust 35%.

          Kuna need paberid peaksid Eestisse jõudma, et need siis ära täita v allkirjastada tagasisaatmiseks?

          Ei leidnud kuskilt seda infot.
          Ja miks nii palju ? Eelmine aasta töötasin alates oktoobrist 3 kuud ja vero oli kokku 5%.
          Veebruari jooksul peab tulema. Kui sa maistraadis ennast Soome sisse ei kirjutanud, siis peaks tulema deklaratsioon Eesti aadressile.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #65
            Re: Veebruari offtopic

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Ja miks nii palju ? Eelmine aasta töötasin alates oktoobrist 3 kuud ja vero oli kokku 5%.
            Veebruari jooksul peab tulema. Kui sa maistraadis ennast Soome sisse ei kirjutanud, siis peaks tulema deklaratsioon Eesti aadressile.
            Nii palju sellepärast, et oli hooajaline tööots Soomes soome firma all. Nii täpselt neid seadusi ei mäleta aga kui vero kaarti ei ole, siis rakendub 35%, päevas 17eur tulumaksuvaba. Vero kaarti ei saanud teha, kuna sissekirjutust polnud. Sissekirjutust polud kuna polnud üürilepingut, üürilepingut polnud sest majutus oli tasuta. :D Nii ta läks aga sessuhtes oli teada, et saab suurema osa kui mitte kõik tagasi. Et päris korraliku raha oodata sealt aga selge eks jään ootama.

            Vb astun tegelt verost läbi, kuna praegu ka väike tööots pooleli siin Soomes.
            Last edited by VisaHing; 16.02.15, 19:04.

            Comment

            • KaldaPoiss
              Julm Donk
              • Jan 2011
              • 80

              #66
              Re: Veebruari offtopic

              Kui vero lehele sisse pääsed peaks sealt ka nägema.
              Sul soome isikukood on olemas ?
              Oleks võinud veidi ringi mängida selle veroga oleks solid % saanud, miski 7-8% pakun puusalt.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #67
                Re: Veebruari offtopic

                Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
                Kui vero lehele sisse pääsed peaks sealt ka nägema.
                Sul soome isikukood on olemas ?
                Oleks võinud veidi ringi mängida selle veroga oleks solid % saanud, miski 7-8% pakun puusalt.
                Jah olin teadlik nendest asjadest :P. Kunagi tegin oktoobris verokaarti endale ( aastaid tagasi ) ja panin miskit 5K eur, et teenin veel sel aastal ja sain 1% vero.

                Lihtsalt tolle tööandjaga polnud võimalik neis asjades kokkuleppele saada.

                Soome ik aegunud ja netipanka ka enam ei eksisteeri. :(

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #68
                  Re: Veebruari offtopic

                  Mine Venemaale siis

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #69
                    Re: Veebruari offtopic

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #70
                      Re: Veebruari offtopic

                      pokerstarsi jaoks oma teema, ära risusta.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #71
                        Re: Veebruari offtopic

                        Pole mõtet offtopicusse igasugu offtopicut toppida jep

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #72
                          Re: Veebruari offtopic

                          Pastilaa on YOLO vend ja teda sellised asjad ei huvita.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #73
                            Re: Veebruari offtopic

                            ärge nu**ige omasid.

                            xoxoxoxoxo

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #74
                              Re: Veebruari offtopic

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              ärge nu**ige omasid.

                              xoxoxoxoxo
                              kummiga võib

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #75
                                Re: Veebruari offtopic

                                Kanepit toetama: https://www.facebook.com/PokkeriProd

                                Iseg, kui vihkad, siis vali kanepitoetaja. Ma ise ei ole kanepfänn, aga see, kes ei vali oma meeliserakonnast kanepi toetajat on lihtsalt loll.

                                E: embed post

                                Comment

                                Working...