usun, et paljud saadaksid kena summa kui lihtsalt potsataja oma pildi enda kasutajanime käes hoides siia paneks. konto number alla ja raha tuleks. ausalt.
ma panen kuni €50. kui potsataja pilt, junn käes ja junni sees lehvimas Donetski või/ja Luganski isehakanud vabariikide lipp. (ärge valesti aru saage - sitahunnikesse see lipp kõlbabki ainult).
Ühe lipu eest €25. Mõlema eest €50.
E: no miski eriboonuse võiks anda, kui junn peaks käes veel aurama, aga see IMO liiga palju nõutud.
Aga tõsiselt rääkides: sind aidata ei oska. Kõikidel võib halbu aegu olla, aga pigem ei ole probleem halbades aegades, vaid sellest, kuidas võlg tekkis ja nüüd järsku reede õhtul vaja viimasel hetkel mõtlema hakata, et kuidas see esmaspäevaks tagastada. See on vastutustundetu käitumine ning selle eest peabki saama oma vitsad.
selle elu unistuse täitumiseks on tal vaja saada projekti/tiimi
projekti saamiseks vajab hääli
hääletamine võtab kõigest sekundi
kui postitab endast pildi, kus hoiab junni käes ja junni sisse on torgatud donetski rahvavabariigi lipp, siis hääletan.
EDIT: sai mu hääle niiöelda avansiks. loodetavasti tunneb siiski piisavat moraalset vastutust ja kohustust, et varsti palavalt oodatud pilt ka siia ikka ilmub.
kui postitab endast pildi, kus hoiab junni käes ja junni sisse on torgatud donetski rahvavabariigi lipp, siis hääletan.
EDIT: sai mu hääle niiöelda avansiks. loodetavasti tunneb siiski piisavat moraalset vastutust ja kohustust, et varsti palavalt oodatud pilt ka siia ikka ilmub.
Kle, üldiselt su naljad on olnud suht head, aga sellest ma aru ei saa ning sa võiksid oma moka maas hoida, sest sa oled üks anonüümsemaid trolle siin maamunal. Tean ja olen näinud sinusuguseid küll, kes end internetiavaruste taha peidavad. Lipitseja on su nimi.
Tahtsin kusjuures sama asja öelda. Kunagi oli naljakas nüüd võiks juba ära lõpetada selle. Samas kui foorumi päästa tahad, siis tee veel 10 trollkasutajat.
Aga tõsiselt rääkides: sind aidata ei oska. Kõikidel võib halbu aegu olla, aga pigem ei ole probleem halbades aegades, vaid sellest, kuidas võlg tekkis ja nüüd järsku reede õhtul vaja viimasel hetkel mõtlema hakata, et kuidas see esmaspäevaks tagastada. See on vastutustundetu käitumine ning selle eest peabki saama oma vitsad.
Mingit konkreetset lisavõlga ei tekkinud ja esmaspäev pole ka mingi konkreetne tärmin. Lihtsalt endale loomuomaselt keersin niigi s**a olukorra veel hullemaks ja ronisin pokkeriportaali abi otsima. Ma olen enda jaoks põhimõtteliselt kõik kasiino ja pokkeriga seonduvad kraanid kinni keeranud lihtlabase hasartmängupiiranguga, aga ühe võimaluse siiski leidsin. Viimasel ajal on tung pokkeri ja isegi kasiinomängude järgi päris suur, seega jaanuaris keerasin mõneks ajaks kraanid kinni.
Üldiselt oleks lihtsalt liikumisvahendit ja väikest lisa söögilauale vaja. Praegu saab parimal juhul ühte või teist. Autoromude (mitte avarii!) hind on ka vist viimase kümnendi madalaim.
Comment