Veebruari offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #46
    Re: Veebruari offtopic

    Ei tea mispärast?

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #47
      Re: Veebruari offtopic

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      usun, et paljud saadaksid kena summa kui lihtsalt potsataja oma pildi enda kasutajanime käes hoides siia paneks. konto number alla ja raha tuleks. ausalt.
      Ma panen 20 euri pildi eest.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #48
        Re: Veebruari offtopic

        viskan kümpsi otsa kui oma junni käes hoiad

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: Veebruari offtopic

          ma panen kuni €50. kui potsataja pilt, junn käes ja junni sees lehvimas Donetski või/ja Luganski isehakanud vabariikide lipp. (ärge valesti aru saage - sitahunnikesse see lipp kõlbabki ainult).

          Ühe lipu eest €25. Mõlema eest €50.

          E: no miski eriboonuse võiks anda, kui junn peaks käes veel aurama, aga see IMO liiga palju nõutud.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: Veebruari offtopic

            hetkel siis up to €80 olemas. €130 to go. 24h aega - seega on lootust ju.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: Veebruari offtopic

              Aga tõsiselt rääkides: sind aidata ei oska. Kõikidel võib halbu aegu olla, aga pigem ei ole probleem halbades aegades, vaid sellest, kuidas võlg tekkis ja nüüd järsku reede õhtul vaja viimasel hetkel mõtlema hakata, et kuidas see esmaspäevaks tagastada. See on vastutustundetu käitumine ning selle eest peabki saama oma vitsad.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #52
                Re: Veebruari offtopic

                Ütelge parem, kuidas slottides jackpot maha võtta? Mida selleks teha tuleb? Nagu pole ju mõtet mängida, kui ei hiti või mis?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: Veebruari offtopic

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Ütelge parem, kuidas slottides jackpot maha võtta? Mida selleks teha tuleb? Nagu pole ju mõtet mängida, kui ei hiti või mis?
                  Slot ei ole pokker, et valuebetid ja tight is right. Slotis pead rohkem bluffima.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #54
                    Re: Veebruari offtopic

                    Väga deep. Ma mõtlen selle üle.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: Veebruari offtopic

                      Peokuningas vaja abi

                      Kui ei viitsi lugeda artiklit, siis kerige artikli lõppu ja hääleta Lauri Enn poolt. Iga hääl loeb.



                      Cliffid:
                      • tahab joosta maratoni 3 tunni piires
                      • selle elu unistuse täitumiseks on tal vaja saada projekti/tiimi
                      • projekti saamiseks vajab hääli
                      • hääletamine võtab kõigest sekundi

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #56
                        Re: Veebruari offtopic

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Peokuningas vaja abi

                        Kui ei viitsi lugeda artiklit, siis kerige artikli lõppu ja hääleta Lauri Enn poolt. Iga hääl loeb.



                        Cliffid:
                        • tahab joosta maratoni 3 tunni piires
                        • selle elu unistuse täitumiseks on tal vaja saada projekti/tiimi
                        • projekti saamiseks vajab hääli
                        • hääletamine võtab kõigest sekundi
                        kui postitab endast pildi, kus hoiab junni käes ja junni sisse on torgatud donetski rahvavabariigi lipp, siis hääletan.

                        EDIT: sai mu hääle niiöelda avansiks. loodetavasti tunneb siiski piisavat moraalset vastutust ja kohustust, et varsti palavalt oodatud pilt ka siia ikka ilmub.
                        Last edited by pokkerisheriff; 15.02.15, 17:52.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: Veebruari offtopic

                          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                          kui postitab endast pildi, kus hoiab junni käes ja junni sisse on torgatud donetski rahvavabariigi lipp, siis hääletan.

                          EDIT: sai mu hääle niiöelda avansiks. loodetavasti tunneb siiski piisavat moraalset vastutust ja kohustust, et varsti palavalt oodatud pilt ka siia ikka ilmub.
                          Kle, üldiselt su naljad on olnud suht head, aga sellest ma aru ei saa ning sa võiksid oma moka maas hoida, sest sa oled üks anonüümsemaid trolle siin maamunal. Tean ja olen näinud sinusuguseid küll, kes end internetiavaruste taha peidavad. Lipitseja on su nimi.

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #58
                            Re: Veebruari offtopic

                            no see andis nüüd ära kellega tegu :/

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #59
                              Re: Veebruari offtopic

                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              no see andis nüüd ära kellega tegu :/
                              Tahtsin kusjuures sama asja öelda. Kunagi oli naljakas nüüd võiks juba ära lõpetada selle. Samas kui foorumi päästa tahad, siis tee veel 10 trollkasutajat.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #60
                                Re: Veebruari offtopic

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Aga tõsiselt rääkides: sind aidata ei oska. Kõikidel võib halbu aegu olla, aga pigem ei ole probleem halbades aegades, vaid sellest, kuidas võlg tekkis ja nüüd järsku reede õhtul vaja viimasel hetkel mõtlema hakata, et kuidas see esmaspäevaks tagastada. See on vastutustundetu käitumine ning selle eest peabki saama oma vitsad.
                                Mingit konkreetset lisavõlga ei tekkinud ja esmaspäev pole ka mingi konkreetne tärmin. Lihtsalt endale loomuomaselt keersin niigi s**a olukorra veel hullemaks ja ronisin pokkeriportaali abi otsima. Ma olen enda jaoks põhimõtteliselt kõik kasiino ja pokkeriga seonduvad kraanid kinni keeranud lihtlabase hasartmängupiiranguga, aga ühe võimaluse siiski leidsin. Viimasel ajal on tung pokkeri ja isegi kasiinomängude järgi päris suur, seega jaanuaris keerasin mõneks ajaks kraanid kinni.

                                Üldiselt oleks lihtsalt liikumisvahendit ja väikest lisa söögilauale vaja. Praegu saab parimal juhul ühte või teist. Autoromude (mitte avarii!) hind on ka vist viimase kümnendi madalaim.

                                Comment

                                Working...