Re: Veebruari offtopic
Käin kah Stockis iga nädal ja võin tuua mida iganes. Omahind tuli vist 3,2 EUR karp, kui 10 kaupa osta. (Thunder)
Algselt postitas Pythagoras
Vaata postitust
Comment