Veebruari offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #31
    Re: Veebruari offtopic

    Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Tallinnas keegi snusi müüb?
    Käin kah Stockis iga nädal ja võin tuua mida iganes. Omahind tuli vist 3,2 EUR karp, kui 10 kaupa osta. (Thunder)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: Veebruari offtopic

      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
      Mis Dwan vs Junglemani rahavaidlusest sai ? Pole viimasel ajal midagi kuulnud sellel teemal.
      Kõik peaks olema sama nagu ikka ehk mingeid muutusid ning tõenäoliselt ei viitsita seda teemat enne uuesti üles võtma hakata, kui laekub uut infot.

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #33
        Re: Veebruari offtopic

        Nii Ukraina konflikt on külmutatud.Järgmisena võetakse ette Läti venekeelsed piirilinnad ja Narva.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: Veebruari offtopic

          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
          Nii Ukraina konflikt on külmutatud.Järgmisena võetakse ette Läti venekeelsed piirilinnad ja Narva.
          Kuidas konflikt külmutatud on? Pole esimene vaherahu ning separatiste läbirääkimistesse ei kaasatud arusaadavatel põhjustel. Kui vaherahu ebaõnnestub, siis nagu ikka ei ole keegi süüdi (loe: Venemaa). Balti riikide venekeelsed piiriliinnad - unlikely. Ukraina oli siiski kuni eelmise aasta kevadeni osake Venemaast, mitte Euroopast ega rahvusvahelistest lääne-meelsetest liitudest.

          Lisaks korruptsioon, väga madal elatustase ja täiesti aegunud sõjavägi ning sõjavõimekus ja isegi sellega suudeti päris hästi vastu hakata. Siis kui Venemaa ei torkinud ning Ukraina alustas eelmise aasta lõpul pealetungi, tagas neid suur edu ja separatistid oleks ilma Venemaa abita paari kuuga pidanud alla andma.

          Pigem mõistusega inimesed Vene piirilinnades igatseksid sarnast elatustaset ja võimalusi kui Eestis või Lätis. Aga neid mõistusega inimesi ida vaestemates piirkondades on vähe.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #35
            Re: Veebruari offtopic

            Ukraina oli siiski kuni eelmise aasta kevadeni osake Venemaast
            Mis mõttes.Lihtsalt Ukraina meelsed läksid tülli omavahel ja võimule pääses Janukovits.Enne Janukovitsit oli ju Ukraina suund - EL.Tõsi korruptsiooniga nad hakkama ei saanud mis oli suurim viga.
            Pigem mõistusega inimesed Vene piirilinnades igatseksid sarnast elatustaset ja võimalusi kui Eestis või Lätis.
            Vot ei tea kumb üle kaalub vene hingele-kas heaolu või tunda end suure vene derzava liikmena.Ja siiski me ei ole veel Zveitsi taoline riik mis paneb kaalukausi arukate otsuste poole
            Venemaa näide -derzava ikka parem, pohhui see heaolu kannatame ära.
            Sõitsin siin Tartus mõned ajad tagasi vene taksojuhiga kes rääkis vabalt eesti keelt.Tuli jutuks, et mis arvad putjast-ütles, et väga tubli vend.
            Ja kui nüüd mõelda Tallinna ja Narva paduvenelastele...
            Tõmbame sae käima.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: Veebruari offtopic

              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
              Mis mõttes.Lihtsalt Ukraina meelsed läksid tülli omavahel ja võimule pääses Janukovits.Enne Janukovitsit oli ju Ukraina suund - EL.Tõsi korruptsiooniga nad hakkama ei saanud mis oli suurim viga.
              .

              Osake Venemaast, kuna seal oli vene-meelne president ja marionettvalitsus.

              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
              Vot ei tea kumb üle kaalub vene hingele-kas heaolu või tunda end suure vene derzava liikmena.Ja siiski me ei ole veel Zveitsi taoline riik mis paneb kaalukausi arukate otsuste poole
              Venemaa näide -derzava ikka parem, pohhui see heaolu kannatame ära.
              Sõitsin siin Tartus mõned ajad tagasi vene taksojuhiga kes rääkis vabalt eesti keelt.Tuli jutuks, et mis arvad putjast-ütles, et väga tubli vend.
              Ja kui nüüd mõelda Tallinna ja Narva paduvenelastele...
              Tõmbame sae käima
              Eestis on palju venemeelseid elanikke, aga isiklikult ma ei näe küll mitte kuidagi võimalust, et samausugune tsenaarium korduks Eestis. Esiteks erinevalt Ukrainast oleme me nii tugevalt lõivunud Läänega. Teiseks on Venemaa testinud nii Euroopa Liitu, USA-d kui ka NATO-t ning tema manöövrid on juba kõigile teada.

              Roheliste mehikeste sõda ei ole enam midagi uut ja üllatavat, vaid selle jaoks kindlasti tagatubades juba igasugu tsenaariumid läbi mängitud. Teab seda ka Venemaa, et niipea ta samat nippi kasutada ei saa. No ta võib tulla testima - see oleks huvitav näha, aga ise ma küll ei usuks, et vaadatakse pealt - see ei ole enam "hall-ala", et vaatame pealt ja ei oska kuidagi reageerida.

              Lisaks isegi Ida-Ukrainas, kus kogu riigis oli pidevalt korruptsioon, vaesus ja väga palju venelasi, siis miskipärast on üle miljoni elaniku Donetskist ja Luganskist pagenud Lääne-Ukrainasse. Palju mässuliste piirkondades üldse rahvast kokku oli? 4,5 miljonit ? Meie tingimused Eestis on tunduvalt paremad.

              Pronksiöö

              Isegi pronksiööl oli tänavatel ainult 1500 inimest. Tallinnas venelaste protsent 2011. aastal oli 37% ehk 156 000 ehk tänavatele jõudis alla 1% venelastest. See oleks võinud väga vabalt olla see aeg, kus nüüd hakkata mässama ning oma punalipukest lehvitada.

              Ei ole ka Eestis suuri konflikte venelaste ja eestlaste vahel. Olen rääkinud viimasel ajal sellest teemast palju ning isegi lausvenelased, kellega pean inglise keeles suhtlema on öelnud, et eesti on nende kodumaa ja relv liiga ida suunas, mitte meie. Muidugi mu sample on väänatud, sest need inimesed on olnud natuke targemad kui suvaline mees metsast.

              Üleüldse kogu probleem algab ka üksikinimese tasandilt. Ajalugu me muuta enam ei saa ning kui on osades piirkondades tänu Nõukogude okupatsioonile venelaste osakaal suur, siis me ei sa öelda, et kao tagasi Venemaale, vaid meie ülesanne peakski olema ta integreerida Eestisse ja looma kõik tingimused, et ta tunneks end kodumaal - lihtsalt Eesti-Venelasena. Isegi poliitikas miski pärast vastandutakse - see ei tee muud, kui mõttetuid pingeid ja see ei tähenda seda, et peaks andma Venekeelsele elanikkonnale eriõigusi.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: Veebruari offtopic

                Aa ja lisaks oleme me sõjaliselt tunduvalt paremini valmistunud kui Ukraina. Ukraina ei ole pidanud Venemaad kunagi oma vaenlaseks, meie küll ja ainsaks vaenlaseks ning kogu sõda ongi ehitatud kaitselahingu peale arvestades meie keerulist ja rasket metsalist maastikku. Samuti on tagatubades juba välja mängitud tsenaariumid pronksööde jms. jaoks.

                Põhja-naabritelt soomlastelt on ka päris hea näide Talveõsja põhjal. Soomlased kaotasid kaitselahingutest 26K meest ning venelased Hrutzovi sõnul kuni 1 miljon meest.

                Kõik on kinni tahtmises ning Eesti puhul ma ei arvaks, et meie partisanisõja ja kaitsele rajatud taktikal pärissõja korral Venemaa meist ülesõidab. See võtab neil kaua aega ja suuri kaotusi.

                Lisaks EL ja NATO toetus ning ma ei tea - suht unlikely, et keegi sellist suitsiidset sammu astuda julgeks. Sõja võit tähendab suuri kaotusi ning kaotus tähendab täielikku lüüasaamist ning pikemaks ajaks maailmapoliitikast kadumist ja kogu reitingu kukkumist.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #38
                  Re: Veebruari offtopic

                  Kes oma androidile asjalikku kaardirakendust otsib, siis Here tasub installimist. Suur eelis google mapsi ees on offline mode. https://play.google.com/store/apps/d....here.app.maps

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #39
                    Re: Veebruari offtopic

                    what about Waze ?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #40
                      Re: Veebruari offtopic

                      Kus kuradima kohast saab minusugune hiljemalt esmaspäeva hommikuks välja võluda ümmarguselt 200€? Ma olen omadega ikka iii p****s, kui vähegi võimalik. Tühisest 10+5 boonusrahast tuli välja veel hullem olukord, kui eelmine aasta. Eks päästik on pingul olnud juba kusagil novembri keskpaigast ja erinevaid lollusi tehtud sellest ajast peal, aga see oli nüüd küll kirss tordil.

                      Ausalt ma enam ei jõua, kui maha juua võib siiski piiratud hulga raha ja sealjuures ka veel kodus vähegi toimetada, siiis pokker ja hasartmängurlus on hoopis teine teema.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #41
                        Re: Veebruari offtopic

                        ega legaalselt saagi, kui pandikasse / kiirmüüki midagi viia ei ole siis pizdets. autol numbrimärgid maha ja statoili ring, pärast olympsi ja 2 korda punasele :)

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #42
                          Re: Veebruari offtopic

                          Vene rulett, kui piisava arvu huvilisi kokku saab? Relv ja kuul otse loomulikult nende poolt.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #43
                            Re: Veebruari offtopic

                            2+2 keegi sai $50 vms BBV-s kui oma junni peos hoidis ja pilti tegi...

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #44
                              Re: Veebruari offtopic

                              Internet on imeline.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #45
                                Re: Veebruari offtopic

                                usun, et paljud saadaksid kena summa kui lihtsalt potsataja oma pildi enda kasutajanime käes hoides siia paneks. konto number alla ja raha tuleks. ausalt.

                                Comment

                                Working...