Re: Veebruari offtopic
see on se arvutilaua taga (all) istumine. mul seisab kõvasti kauem.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
see on se arvutilaua taga (all) istumine. mul seisab kõvasti kauem.


Comment