Veebruari offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #16
    Re: Veebruari offtopic

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis toimub? Juba paarkend mintsa laud seisnud lihtsalt.



    see on se arvutilaua taga (all) istumine. mul seisab kõvasti kauem.

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #17
      Re: Veebruari offtopic

      midagi qbj0hnile

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #18
        Re: Veebruari offtopic

        Tal yolo ju. Auk = auk.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #19
          Re: Veebruari offtopic





          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Tal yolo ju. Auk = auk.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #20
            Re: Veebruari offtopic

            Nunnu tüdruk oli

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #21
              Re: Veebruari offtopic

              oli

              Comment

              • Remokk
                Jube Noob
                • Nov 2011
                • 171

                #22
                Re: Veebruari offtopic

                Tere,

                Mul tekkis üürnikuga jama, keeras paraja jama mulle. Kas siia foorumisse pettuste teemasse võib ka selle panna? lugu siis seal https://www.facebook.com/groups/1196...=group_comment

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Veebruari offtopic

                  Algselt postitas Remokk Vaata postitust
                  Tere,

                  Mul tekkis üürnikuga jama, keeras paraja jama mulle. Kas siia foorumisse pettuste teemasse võib ka selle panna? lugu siis seal https://www.facebook.com/groups/1196...=group_comment
                  Hoiaks petiste alafoorumis inimesi, kes on seotud pokkeriga s.t. kellega kommuun puutub suuremal või vähemal määral kokku. Selle sama teksti OT-sse võid küll kopeerida - kasvõi enda posti. Seda juhul, kui tahad inimesele sitta keerata. Arvesta FB postidel ja Googlel on väga väikene seos ning Googlesse eriti nii märki ei jää.

                  Comment

                  • Remokk
                    Jube Noob
                    • Nov 2011
                    • 171

                    #24
                    Re: Veebruari offtopic

                    Hoiatus teistele üürile andjatele!
                    Sai korter üürile antud Sander Samun sündinud 01.03.1994 ile. Esimesed 2 kuud oli kõik ok aga peale kolmandat kuud jäi maksetega hiljaks. Telefonist teda kätte ei saanud, number kunagi vastanud, ükskõik mis päev või kell helistasin. Sai siis ukse taha mindud ja korteri ukse avas täiesti võõras naine. Tuli välja et Sander Samun oli minu korteri minule teada andmata korteri edasi üürile andud, esinedes ise veel korteri omanikuna ja võtnud ka ettemaksu raha..
                    Vot sellise kelmiga on tegu.
                    Õnneks sain õigel ajal jaole ja uued üürnikud olid just eelmisel päeval sisse kolinud. Välja ma neid ajama ei hakanud vaid andsin neile ikkagi selle üürile.
                    Samal päeval õnnestus Sander Samun ka telefonist kätte saada. Enda arvates ta midagi valesti ei teinud ja lubas ka võla järgmisel päeval ära maksta. Võlga ta tänaseni maksnud ei ole ja telefonile ta samuti ei vasta.

                    Olgu see teistele hoiatuseks millise petiseg/kelmiga tegu on!
                    Last edited by Remokk; 06.02.15, 17:36.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #25
                      Re: Veebruari offtopic

                      fraze86 streams live on Twitch! Check out their videos, sign up to chat, and join their community.

                      Hahaha. Kas selline asi on lubatud twitchi poolt? Tundub, et mingi rigged konto on.
                      Last edited by Vandalar; 07.02.15, 17:37.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #26
                        Re: Veebruari offtopic

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        http://www.twitch.tv/fraze86
                        Hahaha. Kas selline asi on lubatud twitchi poolt? Tundub, et mingi rigged konto on.
                        Miks ei peaks lubatud olema? Vend laseb micro kasinni 1 sent panus 25 lines. Peale ta ei räägi. Enterteinment valu vaatajatele 0.

                        Või oli seal miskit muud mida ma ei märka?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #27
                          Re: Veebruari offtopic

                          hah :DD

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #28
                            Re: Veebruari offtopic

                            Mis Dwan vs Junglemani rahavaidlusest sai ? Pole viimasel ajal midagi kuulnud sellel teemal.

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #29
                              Re: Veebruari offtopic

                              Tallinnas keegi snusi müüb?

                              Comment

                              • trasadonkad
                                Grinder
                                • May 2014
                                • 672

                                #30
                                Re: Veebruari offtopic

                                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                                Tallinnas keegi snusi müüb?
                                pm-d

                                Comment

                                Working...