*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #451
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    https://infonet.ee/et/hdtv

    Kohe kindlasti on FullHD ehk 1920x1080 resolutsioon vanemate köögis vajalik?
    See mingi kiviaja link sul, " ... kui võtta kasutusele «väga suur teler» tähisega «HD Ready»" lol.

    Kui vaja raha ilgelt kokku hoida siis võib ju mitte-FullHD ka olla, aga telekad anyway sigaodavad tänapäeval... Ja suurem resolutsioon on suht alati parem, see mingi lambilink sul.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #452
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Suurem resolutsioon ei saa olla parem, kui enamus telekanaleid on endiselt seal ajas, millal see artikkel loodi. Elionil on ka praegu HD kanalid eraldi tellitavad. Üldiselt vaevalt lähima 10 aasta jooksul mingit olulist murrangut selles osas toimub.

      Comment

      • sadakrooni
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 254

        #453
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Kas keegi teab palju on keskmiselt protsent mille võtab maja/korteri müügist endale maakler ja palju maaklerfirma?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #454
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
          Kas keegi teab palju on keskmiselt protsent mille võtab maja/korteri müügist endale maakler ja palju maaklerfirma?
          Roommate ütles ~10%.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #455
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            10% loool. 3-4.... 5 ehk max sõltuvalt diilist ja kinnisvarast. Krooniajal arenduste puhul saadi ka 1 ga

            Comment

            • Pythagoras
              Grinder
              • Apr 2012
              • 589

              #456
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Kiiret, mugavat, lihtsat ja tasuta kättesaadavat videotöötlus programmi millega mp4 faili töödelda.
              Vaja teha vaid lihtsaid asju, natuke lõigata, lisada mõned tekstid + muusika taustaks.
              Aastaid tagasi ajas Windows Movie Maker asja ära, kuid nüüd ei tunnista seda mp4 faili...

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #457
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                Kiiret, mugavat, lihtsat ja tasuta kättesaadavat videotöötlus programmi millega mp4 faili töödelda.
                Vaja teha vaid lihtsaid asju, natuke lõigata, lisada mõned tekstid + muusika taustaks.
                Aastaid tagasi ajas Windows Movie Maker asja ära, kuid nüüd ei tunnista seda mp4 faili...
                Kui Camtasiat ei ole kasutanud, siis kasutaks selle triali ära.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #458
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  lihtsalt converti see .mp4 mida wmm tunnistab?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #459
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Ausalt ettevõtted võiksid perse kerida oma Black Fridayga, eriti Eesti ettevõted. Postkast umbes tänupühade ja BF jamadest.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #460
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ausalt ettevõtted võiksid perse kerida oma Black Fridayga, eriti Eesti ettevõted. Postkast umbes tänupühade ja BF jamadest.
                      Veidi on tüütu jah, aga kui huvi midagi USA-st või digitaalselt osta siis parim aeg. Eesti ettevõtted muidugi LOL.

                      Comment

                      • Kahololani
                        Julm Donk
                        • Mar 2013
                        • 32

                        #461
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
                        Kas keegi teab palju on keskmiselt protsent mille võtab maja/korteri müügist endale maakler ja palju maaklerfirma?
                        Oleneb objekti hinnast, üldiselt kuni ca €65k puhul on 5% maakleritasu, sellest üle 3-4%. See tasu läheb konkreetsele maaklerile, firmale ei pea objekti müüja küll midagi maksma.

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #462
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ausalt ettevõtted võiksid perse kerida oma Black Fridayga, eriti Eesti ettevõted. Postkast umbes tänupühade ja BF jamadest.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #463
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas erplander Vaata postitust
                            Ega Eestis parem pole. Meenub säästumarketi suhkruralli ja Sikupilli Euronicsi avamine, kus üks vanamees röökis: «murrame ukse maha». Suhkrurallist pilte ka:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Viimane pilt meenutab mulle
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Kogu galerii: http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ans9olecbT5dPh

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #464
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ega Eestis parem pole. Meenub säästumarketi suhkruralli ja Sikupilli Euronicsi avamine, kus üks vanamees röökis: «murrame ukse maha». Suhkrurallist pilte ka:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Viimane pilt meenutab mulle
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Kogu galerii: http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ans9olecbT5dPh

                              enne viimase spoileri avamist mõtlesin 3 sekundit ja mõtlesin, et mis ma sealt leian. ja oligi see mida ma arvasin

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #465
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ega Eestis parem pole. Meenub säästumarketi suhkruralli ja Sikupilli Euronicsi avamine, kus üks vanamees röökis: «murrame ukse maha».
                                Nisu Uno käis ka Sikupilli telekasõjas:


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...