Re: *** Movembri OFFTOPIC ***
See mingi kiviaja link sul, " ... kui võtta kasutusele «väga suur teler» tähisega «HD Ready»" lol.
Kui vaja raha ilgelt kokku hoida siis võib ju mitte-FullHD ka olla, aga telekad anyway sigaodavad tänapäeval... Ja suurem resolutsioon on suht alati parem, see mingi lambilink sul.
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
Kui vaja raha ilgelt kokku hoida siis võib ju mitte-FullHD ka olla, aga telekad anyway sigaodavad tänapäeval... Ja suurem resolutsioon on suht alati parem, see mingi lambilink sul.




Comment