*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftwnaine
    Bännitud
    • Nov 2014
    • 32

    #436
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Keegi mingeid häid kõrvaklappe oskab soovitada, trennis käimise jaoks?

    Et peaksid olema mugavad ja vastupidavad ning mitte väikseima liikumise peale kõrvast minema lendama või katki minema...
    Koss Porta Pro, zhek it outtt

    or sporta pro
    Last edited by Dnbftwnaine; 26.11.14, 20:01. Põhjus: villased sokid

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #437
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
      Keegi mingeid häid kõrvaklappe oskab soovitada, trennis käimise jaoks?

      Et peaksid olema mugavad ja vastupidavad ning mitte väikseima liikumise peale kõrvast minema lendama või katki minema...
      Osta lihtsalt suvalised sellised , midagi kallis ei ostaks sest omast kogemusest väiksed klapid paari kuuga lähevad igatepidi katki

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #438
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Lihtsalt lammastele teadmiseks, et mittetöötav neeger on linnalgend. Kõikides heaoluühiskondades töötuse määra erinevus native-born ja immigrantide vahel on margimaalne.


        bitch please, mine vaata ilmas natuke ringi ja siis targuta



        Ma olen Austraalias päris kaua elanud ja võin öelda, et mõni neeger käib töö juures aga tööd nad küll ei tee.
        Siin riigis ei eksisteeri sotsiaaltoetusi värsketele immigrantidele - mine tööle või sure nälga. Isegi kui sa oled permanent resident/riigi kodanik ja mitte aborigeen on abiraha nii naeruväärne, et sellega ükski normaalne inimene kaua ei ela.
        Last edited by vennike; 26.11.14, 21:57.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #439
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
          Keegi mingeid häid kõrvaklappe oskab soovitada, trennis käimise jaoks?

          Et peaksid olema mugavad ja vastupidavad ning mitte väikseima liikumise peale kõrvast minema lendama või katki minema...
          shure!
          helikvaliteedi vahe on mitmekordne, lisaks sel mudelil mida mina kasutan on "pikendus" vahetatav. "Pikendus" ise pidas mul 2 aastat vastu, seni olin see mees kes iga 2 kuu tagant kõrvaklappe vahetas.

          Comment

          • hakkameimema
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 349

            #440
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Thx, ostsin juba mingid Philips SHQ320010, kahe kuu pärast vaatan need shured siis üle :)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #441
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Dnbftwnaine Vaata postitust
              Koss Porta Pro, zhek it outtt

              or sporta pro
              Eirasid hoiatust, kus oli selgel kirjas, et uue kasutaja tegemine/logimine tähendab permanent bänni.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #442
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                (Y)

                Nägin täna unes, et Dnbftw oli juba unbanned ja suurest tildist kolisin ABC-sse :D

                Comment

                • EmmaWatson
                  Jube Noob
                  • Oct 2013
                  • 136

                  #443
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Eirasid hoiatust, kus oli selgel kirjas, et uue kasutaja tegemine/logimine tähendab permanent bänni.
                  wadap runkle... Tahaksin ka permabänni

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #444
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                    wadap runkle... Tahaksin ka permabänni
                    Postita õigesse teemasse ja annab korraldada.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #445
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      Postita õigesse teemasse ja annab korraldada.
                      Postitas, aga permabänni ei ole võimalik. Kaks nädalat maks.

                      Comment

                      • Pythagoras
                        Grinder
                        • Apr 2012
                        • 589

                        #446
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        Kuskil ehk parem teema ka kuid siiski, vanemad soovivad kööki telerit, 32 tolli suurus ning igasugu vilesid ja vidinaid võiks minimaalselt olla, ehk siis smart tv-d ja 3D-d võib ära unustada. Tarvis lihtsalt võimalikult hea pildiga vidinat.
                        Soovitage konkreetseid mudeleid või siis mingid kindlad parameetrid mida jälgida/mis minimaalselt olla võiks.

                        Tänud ette

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #447
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Kindlasti FullHD ehk 1920x1080 resolutsioon. Edasi üldiselt uuem/kallim mudel = parem pilt ja mingisugune SmartTV on kõigil uutel mudelitel vast küljes, ilma selleta ei leia. Endale meeldivad Samsungid välimuselt ja kasutusmugavuselt (ja poes dongi pilguga vaadates ka pildilt), aga see rohkem isiklik eelistus.

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #448
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Ise käin tavaliselt selliste ostude puhul poodidest infot küsimus. Euronicsi müügimees seletab päris hästi lahti toodete plussid ja miinused. Küsimusele "kas ostate siis selle ära?" tuleb lihtsalt ära öelda ning valitud toode internetist ca 20% odavamalt osta. Kõik võidavad peale Euronicsi, tema võidab vanurite ja muidu rikaste käest.

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #449
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Veits tean seda tehnika poodide süsteemi, müüja soovitab täpselt seda firmat/mudelit mille müügilt hetkel väärtuslikemaid kinkekaarte saab. Valdavalt nii on, sest palgad neil teab kui suured pole ja kui ühe teleka pealt ikka 25+ euri antakse, siis ole kui hea inimene tahes, ikka hakkad mingi aeg seda soovitama.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #450
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Kindlasti FullHD ehk 1920x1080 resolutsioon. Edasi üldiselt uuem/kallim mudel = parem pilt ja mingisugune SmartTV on kõigil uutel mudelitel vast küljes, ilma selleta ei leia. Endale meeldivad Samsungid välimuselt ja kasutusmugavuselt (ja poes dongi pilguga vaadates ka pildilt), aga see rohkem isiklik eelistus.


                                Kohe kindlasti on FullHD ehk 1920x1080 resolutsioon vanemate köögis vajalik?

                                Comment

                                Working...