Re: *** Movembri OFFTOPIC ***
Täiesti töövõimetuid on minimaalselt, enamusel on mingi töövõime protsent siiski olemas. Meilgi on 100% töövõimetuid üsna väike protsent tervikust. Alaealisi ülelpeetavaid on aga immigrantidel töötava isiku kohe kindlasti rohkem kui põlisrootslasel.
Täiesti töövõimetuid on minimaalselt, enamusel on mingi töövõime protsent siiski olemas. Meilgi on 100% töövõimetuid üsna väike protsent tervikust. Alaealisi ülelpeetavaid on aga immigrantidel töötava isiku kohe kindlasti rohkem kui põlisrootslasel.

Comment