*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #61
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Rootsi hotellis nett:
    gambling: blocked (Starsi koduleht jms)
    porn: blocked
    torrents: blocked
    igav elu siin pedekuningriigis

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #62
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
      Rootsi hotellis nett:
      gambling: blocked (Starsi koduleht jms)
      porn: blocked
      torrents: blocked
      igav elu siin pedekuningriigis
      See küll nõme.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #63
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        tasutaporno.com ikka töötab?

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #64
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Pane mail siia üles, küll see porr ka tuleb.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #65
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***



            möh?

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #66
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              vaata vett siis mõikad :D

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #67
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Siin foorumis ikka jube vähe actionit viimasel ajal , mis toimps?

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #68
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Talveunes

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #69
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    SJK kirjastus saadab jälle neid krdi postkaarte. Algul vaatasin, et trr keegi lasknud ennast meil perest mingil müügimehel ära rääkida aga tutkit. Randomilt saadavad ja rõhuvad lihtsalt südametunnistusele. Et hind on 8.90 aga ise tead, kas maksad või mitte aga noh võta arvesse, et puuetega inimesed need kaardid tegid ja väga palju vaeva nähtud jne.

                    7 postkaarti ja mingid ümbrikud n shit.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #70
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Tegin yhele webilehele triali. Triali loppemisest teavitasin emailiga, et ei soovi seda teenust saada. Sain pos-e vastuse
                      Nyyd vaatan v2ljavotet ja on voetud julmalt raha maha.
                      Kas mul on yldse motet n2rve kulutada ja emailidega m2ssata, et raha tagasi saada?Mida saab teha swed ja see ettevote?
                      Kuda ma saan tulevikus yldse neid trialeid usaldada
                      Last edited by privador; 07.11.14, 09:37.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #71
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Tegin yhele webilehele triali. Triali loppemisest teavitasin emailiga, et ei soovi seda teenust saada. Sain pos-e vastuse
                        Nyyd vaatan v2ljavotet ja on voetud julmalt raha maha.
                        Kas mul on yldse motet n2rve kulutada ja emailidega m2ssata, et raha tagasi saada?Mida saab teha swed ja see ettevote?
                        Kuda ma saan tulevikus yldse neid trialeid usaldada
                        Kui raha veel broneeritud, siis kutsu makse tagasi. Kui ei, siis ma võitleks.

                        Mul oli PTR-iga kunagi nii, et lõpetasin ära ning kuid ei käinud ning avastad mõned kuud hiljem, et iga kuu oli läinud raha maha. Ühtegi e-maili sellest ei olnud ega midagi.

                        Lendasin neile peale ja nõudsin raha tagasi. Sain ka kuni viimse kopikani.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #72
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Ma ka kunagi millegi eest tagasi saanud... Pokkerisaidid maksavad päris mõistlikult tagasi tundub, aga kahtlustan, et sinu puhul mingi muu saidiga oli tegemist ja selle kohta ei oska rääkida :D

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #73
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            SJK kirjastus saadab jälle neid krdi postkaarte. Algul vaatasin, et trr keegi lasknud ennast meil perest mingil müügimehel ära rääkida aga tutkit. Randomilt saadavad ja rõhuvad lihtsalt südametunnistusele. Et hind on 8.90 aga ise tead, kas maksad või mitte aga noh võta arvesse, et puuetega inimesed need kaardid tegid ja väga palju vaeva nähtud jne.

                            7 postkaarti ja mingid ümbrikud n shit.
                            SJK Kirjastus OÜ, Suu ja Jalaga Maalivate Kunstnike Ühing, Esileht, uudised, slide


                            Nende kahe kunstnikuga peaks soovi korral ka ise otse ühendust võtta saama ja juudid saab siis mängust välja jätta.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              Päeva nali:
                              [19:33:51] Anatoli Grinder: tra mkis toimub siin
                              [19:33:55] Anatoli Grinder: vennad shovevdad
                              [19:33:57] Anatoli Grinder: pre iga käsi
                              [19:34:57] Anatoli Grinder: http://www.handconverter.com/hands/2606015
                              [19:35:21] Anatoli Grinder: http://www.handconverter.com/hands/2606017
                              [19:35:42] Anatoli Grinder: http://www.handconverter.com/hands/2606018
                              [19:37:02] Anatoli Grinder: aa krt lol
                              [19:37:07] Anatoli Grinder: play money laudades olin
                              [19:39:08] Rainer Roomet: ROFLLLLLLLLLLLLLLLLL
                              [19:39:11] Rainer Roomet: **** koomas olöed w
                              [19:39:19] Anatoli Grinder: ei olnud kõik õige :D
                              [19:39:21] Rainer Roomet: irv
                              [19:39:22] Rainer Roomet: irv
                              [19:39:25] Rainer Roomet: ma panen selle foorumisse
                              [19:39:26] Rainer Roomet: mul pohh
                              [19:39:26] Rainer Roomet: :D
                              [19:39:33] Anatoli Grinder: pane :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #75
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Mingi järelnali on hea, et miski kuu aega grindinud palehigis ja siis avastad, et fuck, playmoney mänginud kogemata.

                                Comment

                                Working...