Ptsi nagu mingi eidest kaalujälgija blogi loeks kuskilt buduaari foorumist. Tõmba 1 oktoobri taimetoitlaste päeva puhul veel endale Herbalife kuur ka selga.
---------------
1.aprill 2014 alustasin trenniga (kaalusin 114kg).
Eesmärk oli ennast Las Vegase reisiks vormi ajada ja kaaluda 99.9kg. Kahjuks eesmärgini ei jõudnud, kuid kümne nädalaga kaotasin 12kg (kaalusin 102kg).
Vegasest tagasi tulles kaalusin 106kg.
Järgmise nädalaga kukkus kaal tagasi 102kg peale (tervislik toitumine ja rohke vee tarbimine).
Trenniga ei jätkanud, kuid käisime sõpradega korra nädalas jalkat mängimas.
Jõudsin milestoneni!
30.september on ajalooline päev, kaal näitas: 99.8kg! Ma pole ca 5-6 aastat alla saja kilo kaalunud.
*Alates 2014a kevadest olen kaotanud -14kg.
*2013aasta kevadel tegin sarnase trennikuuri (8nädalaga 120kg--->114kg)
Tulevik:
Kavatsen tervisliku eluviisiga jätkata. Endal on kerge ja hea olla ning kõik vanad sõbrad-tuttavad-sugulased mainivad, et nad ei tunne mind ära, ma olen kokku kuivanud jne- Lol, cool story bro!
Sügisest peaks korra nädalas eratreeneri juures käima, sest talvine orgiasöömine võib tekitada lisakilosid- haha.
My two cents:
* 2-3l vett päevas!
* EI! saiale, JAH teraleivale!
* EI! mahladele ja magusatele karastusjookidele!
* EI! krõpsudele ja küpsistele.
* JAH veisele, kalale ja kanale!
* Üritan võimalikult vähe alkoholi tarbida. Kui tarbin, siis üritan hoiduda õllest/siidrist.
* Liikumine tuleb kasuks.
Ptsi nagu mingi eidest kaalujälgija blogi loeks kuskilt buduaari foorumist. Tõmba 1 oktoobri taimetoitlaste päeva puhul veel endale Herbalife kuur ka selga.
---------------
1.aprill 2014 alustasin trenniga (kaalusin 114kg).
Eesmärk oli ennast Las Vegase reisiks vormi ajada ja kaaluda 99.9kg. Kahjuks eesmärgini ei jõudnud, kuid kümne nädalaga kaotasin 12kg (kaalusin 102kg).
Vegasest tagasi tulles kaalusin 106kg.
Järgmise nädalaga kukkus kaal tagasi 102kg peale (tervislik toitumine ja rohke vee tarbimine).
Trenniga ei jätkanud, kuid käisime sõpradega korra nädalas jalkat mängimas.
Jõudsin milestoneni!
30.september on ajalooline päev, kaal näitas: 99.8kg! Ma pole ca 5-6 aastat alla saja kilo kaalunud.
*Alates 2014a kevadest olen kaotanud -14kg.
*2013aasta kevadel tegin sarnase trennikuuri (8nädalaga 120kg--->114kg)
Tulevik:
Kavatsen tervisliku eluviisiga jätkata. Endal on kerge ja hea olla ning kõik vanad sõbrad-tuttavad-sugulased mainivad, et nad ei tunne mind ära, ma olen kokku kuivanud jne- Lol, cool story bro!
Sügisest peaks korra nädalas eratreeneri juures käima, sest talvine orgiasöömine võib tekitada lisakilosid- haha.
My two cents:
* 2-3l vett päevas!
* EI! saiale, JAH teraleivale!
* EI! mahladele ja magusatele karastusjookidele!
* EI! krõpsudele ja küpsistele.
* JAH veisele, kalale ja kanale!
* Üritan võimalikult vähe alkoholi tarbida. Kui tarbin, siis üritan hoiduda õllest/siidrist.
* Liikumine tuleb kasuks.
Milestonei puhul premeerisin ennast magusaga:
Inimestel on erinevad eesmärgid elus. Osadele on $2-3k teenimine kui eluunistuse täitumine. Cocale $5-10k teenimine pole enam eesmärk mille poole püüelda vaid lõdva randmega tehtav, peaaegu harjumus. Enamus pokkeriga seonduvaid eesmärke on tal vast täidetud või vähemalt suur osa. Elus on muudki peale pokkeri, mingi hetk lähevad muud asjad tähtsamaks. Tervislike eluviiside ja tasakaalus elustiili hoidmine on väga tähtis kui tahta pokkerit edukalt mängida ka 5 ja enama aasta pärast. Hea töö, coca!
Ptsi nagu mingi eidest kaalujälgija blogi loeks kuskilt buduaari foorumist. Tõmba 1 oktoobri taimetoitlaste päeva puhul veel endale Herbalife kuur ka selga.
---------------
1.aprill 2014 alustasin trenniga (kaalusin 114kg).
Eesmärk oli ennast Las Vegase reisiks vormi ajada ja kaaluda 99.9kg. Kahjuks eesmärgini ei jõudnud, kuid kümne nädalaga kaotasin 12kg (kaalusin 102kg).
Vegasest tagasi tulles kaalusin 106kg.
Järgmise nädalaga kukkus kaal tagasi 102kg peale (tervislik toitumine ja rohke vee tarbimine).
Trenniga ei jätkanud, kuid käisime sõpradega korra nädalas jalkat mängimas.
Jõudsin milestoneni!
30.september on ajalooline päev, kaal näitas: 99.8kg! Ma pole ca 5-6 aastat alla saja kilo kaalunud.
*Alates 2014a kevadest olen kaotanud -14kg.
*2013aasta kevadel tegin sarnase trennikuuri (8nädalaga 120kg--->114kg)
Tulevik:
Kavatsen tervisliku eluviisiga jätkata. Endal on kerge ja hea olla ning kõik vanad sõbrad-tuttavad-sugulased mainivad, et nad ei tunne mind ära, ma olen kokku kuivanud jne- Lol, cool story bro!
Sügisest peaks korra nädalas eratreeneri juures käima, sest talvine orgiasöömine võib tekitada lisakilosid- haha.
My two cents:
* 2-3l vett päevas!
* EI! saiale, JAH teraleivale!
* EI! mahladele ja magusatele karastusjookidele!
* EI! krõpsudele ja küpsistele.
* JAH veisele, kalale ja kanale!
* Üritan võimalikult vähe alkoholi tarbida. Kui tarbin, siis üritan hoiduda õllest/siidrist.
* Liikumine tuleb kasuks.
Ei heidi tervislikku toitumist ega kaalujälgimist selles suhtes respekt, vaid amazing kuidas üks mees suudab sellest kirjutada nagu bambi buduaari foorumis.
Teatud vanuses muutub kaalu hoidmine tähtsamaks. Ma teen 4x nädalast trenni, aga ikka laseb kaal üles. Toitumine on niru, snäkid jne. Mind näiteks huvitab teiste pokerdajate kogemused kaalu ohjeldamisel, kuhugi lambifoorumisse samas ei läheks seda uurima.
Mis juttu sa talt ootad? Keegi ei viitsi kirjutada mitu aastat järjest samu blogiposte, et üritan punast joont üles ajada, ev joont üles ajada, variatsioon blablabla. Põnevam avastamise osa on paljude jaoks möödas, skill heal tasemel, polegi otseselt väga huvitavat rääkida kogu aeg mänguga seonduvat.
Ei heidi tervislikku toitumist ega kaalujälgimist selles suhtes respekt, vaid amazing kuidas üks mees suudab sellest kirjutada nagu bambi buduaari foorumis.
Comment