*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KaldaPoiss
    Julm Donk
    • Jan 2011
    • 80

    #1

    *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    1.oKTOOBER - Ülemaailmne taimetoitlaste päev
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #2
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Playerpooli vist väga ei mõjuta, aga suhteliselt imelik lüke PSi poolt ilma igasuguse etteteatamiseta:



    2+2 teema ka:

    http://forumserver.twoplustwo.com/29...-area-1478565/

    Comment

    • SuusaKunn
      Jube Noob
      • Jun 2011
      • 142

      #3
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Kas teil spin and gos Hud töötab?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Playerpooli vist väga ei mõjuta, aga suhteliselt imelik lüke PSi poolt ilma igasuguse etteteatamiseta:



        2+2 teema ka:

        http://forumserver.twoplustwo.com/29...-area-1478565/
        väljatulek oleks igati mõistetav ja arusaadav, aga sellisel kujul, ette teatamata ikka eriti douche PR fail.

        Comment

        • kallekusta
          Grinder
          • May 2012
          • 603

          #5
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          Ptsi nagu mingi eidest kaalujälgija blogi loeks kuskilt buduaari foorumist. Tõmba 1 oktoobri taimetoitlaste päeva puhul veel endale Herbalife kuur ka selga.
          ---------------
          1.aprill 2014 alustasin trenniga (kaalusin 114kg).
          Eesmärk oli ennast Las Vegase reisiks vormi ajada ja kaaluda 99.9kg. Kahjuks eesmärgini ei jõudnud, kuid kümne nädalaga kaotasin 12kg (kaalusin 102kg).

          Vegasest tagasi tulles kaalusin 106kg.
          Järgmise nädalaga kukkus kaal tagasi 102kg peale (tervislik toitumine ja rohke vee tarbimine).
          Trenniga ei jätkanud, kuid käisime sõpradega korra nädalas jalkat mängimas.

          Jõudsin milestoneni!
          30.september on ajalooline päev, kaal näitas: 99.8kg! Ma pole ca 5-6 aastat alla saja kilo kaalunud.
          *Alates 2014a kevadest olen kaotanud -14kg.
          *2013aasta kevadel tegin sarnase trennikuuri (8nädalaga 120kg--->114kg)

          Tulevik:
          Kavatsen tervisliku eluviisiga jätkata. Endal on kerge ja hea olla ning kõik vanad sõbrad-tuttavad-sugulased mainivad, et nad ei tunne mind ära, ma olen kokku kuivanud jne- Lol, cool story bro!
          Sügisest peaks korra nädalas eratreeneri juures käima, sest talvine orgiasöömine võib tekitada lisakilosid- haha.

          My two cents:
          * 2-3l vett päevas!
          * EI! saiale, JAH teraleivale!
          * EI! mahladele ja magusatele karastusjookidele!
          * EI! krõpsudele ja küpsistele.
          * JAH veisele, kalale ja kanale!
          * Üritan võimalikult vähe alkoholi tarbida. Kui tarbin, siis üritan hoiduda õllest/siidrist.
          * Liikumine tuleb kasuks.

          Milestonei puhul premeerisin ennast magusaga:
          Last edited by kallekusta; 01.10.14, 08:22.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            2+2 teemas põgusalt mainitakse bitcoin pokkerisaite. keegi mängib nendel? kuidas softid? spets trackerid ja hudid?

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #7
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Inimestel on erinevad eesmärgid elus. Osadele on $2-3k teenimine kui eluunistuse täitumine. Cocale $5-10k teenimine pole enam eesmärk mille poole püüelda vaid lõdva randmega tehtav, peaaegu harjumus. Enamus pokkeriga seonduvaid eesmärke on tal vast täidetud või vähemalt suur osa. Elus on muudki peale pokkeri, mingi hetk lähevad muud asjad tähtsamaks. Tervislike eluviiside ja tasakaalus elustiili hoidmine on väga tähtis kui tahta pokkerit edukalt mängida ka 5 ja enama aasta pärast. Hea töö, coca!

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                +1, miks heidid? Igaüks kirjutab oma blogisse/päevikusse mis tahab.

                Comment

                • Rens-
                  Jube Noob
                  • May 2014
                  • 112

                  #9
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  Kallekusta, kas hobune jooksis minema või? Hobusega hakkama ei saa siis mine sebi uus pesumasin, nagu vana laulu sõnad räägivad.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • kallekusta
                      Grinder
                      • May 2012
                      • 603

                      #11
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      Ei heidi tervislikku toitumist ega kaalujälgimist selles suhtes respekt, vaid amazing kuidas üks mees suudab sellest kirjutada nagu bambi buduaari foorumis.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #12
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                        Teatud vanuses muutub kaalu hoidmine tähtsamaks. Ma teen 4x nädalast trenni, aga ikka laseb kaal üles. Toitumine on niru, snäkid jne. Mind näiteks huvitab teiste pokerdajate kogemused kaalu ohjeldamisel, kuhugi lambifoorumisse samas ei läheks seda uurima.

                        Mis juttu sa talt ootad? Keegi ei viitsi kirjutada mitu aastat järjest samu blogiposte, et üritan punast joont üles ajada, ev joont üles ajada, variatsioon blablabla. Põnevam avastamise osa on paljude jaoks möödas, skill heal tasemel, polegi otseselt väga huvitavat rääkida kogu aeg mänguga seonduvat.
                        Last edited by muruntau; 01.10.14, 09:41.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #13
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          Ma kaalun 65kg ja ükskõik kui palju söön siis juurde ei võta :(

                          Trenniga kunagi sain 70kg peale aga see langes esimese tõvega kohe 65kg peale tagasi :D

                          See kuu mingi aeg hakkan uuesti trenni tegema ja loodan et viskab mõned kilod juurde :o


                          Et siis hoopis teised mured

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #14
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                            Ei heidi tervislikku toitumist ega kaalujälgimist selles suhtes respekt, vaid amazing kuidas üks mees suudab sellest kirjutada nagu bambi buduaari foorumis.
                            kle face it, you are douchebag.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #15
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Ma kaalun 65kg ja ükskõik kui palju söön siis juurde ei võta :(

                              Trenniga kunagi sain 70kg peale aga see langes esimese tõvega kohe 65kg peale tagasi :D

                              See kuu mingi aeg hakkan uuesti trenni tegema ja loodan et viskab mõned kilod juurde :o


                              Et siis hoopis teised mured
                              Võid minuga oma muret jagada. Numbrid veits erinevad aga story sama.

                              Comment

                              Working...