*** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #16
    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Võid minuga oma muret jagada. Numbrid veits erinevad aga story sama.
    Ma saan ainult siis kaalu kui 6x päevas söön , siis käin ka 4x päevas sital ja pean trenni tegema et kaal püsiks :(

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #17
      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

      Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #18
        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

        Coca väga tubli et kaalus alla võtab, suht tilti ajab kui kasinnis istuvad mingid 150 kg rasvapallid kõrval ja põhimõtteliselt nühivad vastu sind oma pehme kõhuga. Kuhugi eest põgeneda ka ei ole.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #19
          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

          Guaranteed võit ju :D

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #20
            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

            Võid minuga oma muret jagada. Numbrid veits erinevad aga story sama.
            Ma saan ainult siis kaalu kui 6x päevas söön , siis käin ka 4x päevas sital ja pean trenni tegema et kaal püsiks :(
            Saage natuke vanemaks ja see probleem kaob vaikselt ja asendub teisega..

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #21
              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

              Täitsa müstika, kuda on võimalik juurikatega kaalu jälgida. Saan aru kui elad erakuelu kuskil metsas ja jälgid päevaplaani, aga pokkerit mängida, kasiinodes käia, kus snakid õlled igapäevased...kohutavalt raske

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #22
                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Täitsa müstika, kuda on võimalik juurikatega kaalu jälgida. Saan aru kui elad erakuelu kuskil metsas ja jälgid päevaplaani, aga pokkerit mängida, kasiinodes käia, kus snakid õlled igapäevased...kohutavalt raske
                Riisi viina ja porgandeid

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #23
                  Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                  Vahet pole, millest viin tehtud on. Peamine, et sakuska oleks samuti taimset päritolu.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #24
                    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Vahet pole, millest viin tehtud on. Peamine, et sakuska oleks samuti taimset päritolu.
                    Tegelt on pohhui mis sööd , peaasi et mäkis dieet koola tellid , see on edu saladus

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #25
                      Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Ma kaalun 65kg ja ükskõik kui palju söön siis juurde ei võta :(

                      Trenniga kunagi sain 70kg peale aga see langes esimese tõvega kohe 65kg peale tagasi :D

                      See kuu mingi aeg hakkan uuesti trenni tegema ja loodan et viskab mõned kilod juurde :o


                      Et siis hoopis teised mured
                      Mul on kaal sama ja pikkust 183cm ehk siis suht kondine. Kui toitumise alal väga innovaatiline pole, siis võib sellisest saidist kasu olla: http://www.eatthismuch.com/ . Kaalu tõstmisega on tegelikult see asi, et kui ikka piisavalt palju kaloreid sisse laduda, siis hakkab see tõusma ka. Enda peamine probleem on see, et ainevahetus pole just ülikiire, aga toitumisharjumused on üsna halvad. Kuna ise väga süüa ei oska teha, siis pean valmistoitu ostma ja üsna tihti on selline olukord kui ei viitsi lihtsalt poodi minna, et süüa osta ja pigem istun pooltühja kõhuga kodus.

                      Varajane 2015 aasta eesmärk: kaal 80kg peale!

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #26
                        Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                        Ma olin ka kunagi 183cm, kuid juba 73kg puhul olid ainult luud ja kondid. Kuidas saab veel kergem olla?

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #27
                          Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Võid minuga oma muret jagada. Numbrid veits erinevad aga story sama.
                          +1, liitun kaalugrupiga. 65kg riietega, 187cm pikkust. Rekordkaal praeguses elus 72kg, üldjuhul kõigub 65-67 vahel. Mida rohkem söön seda vähem energiat on, mida vähem söön seda rohkem energiat jällegi :P Kaalu ei tule, talvel tugeva tuisuga on telliskivid taskus.

                          Comment

                          • sadakrooni
                            FPP Pro
                            • Jan 2009
                            • 254

                            #28
                            Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                            Ise 190cm, kaal 114, tahaks umbes 105 peale, aga teha selleks ei viitsi midagi.
                            Gümnaasiumi lõpus kaalusin umbes 75-80kg ja peale seda viskas paari aastaga pea 30 kg juurde.

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #29
                              Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
                              Ise 190cm, kaal 114, tahaks umbes 105 peale, aga teha selleks ei viitsi midagi.
                              Gümnaasiumi lõpus kaalusin umbes 75-80kg ja peale seda viskas paari aastaga pea 30 kg juurde.
                              Võtaks meeleldi need 9kg endale :P

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #30
                                Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

                                ma 173 pikk ja 129kg. taipupole 140ni on veel pikk maa rääkimata vapsiku 150kg (ta muidugi ca 2m pikk).

                                Comment

                                Working...