*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #286
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    See, et sul elementaarne mõtlemisoskus puudub ei tähenda, et see kõigi puhul kehtib.

    Naisele annad ka kodus joonlauaga pikki näppe, kui talvel elektriradiaatori sisse lülitab?
    Kolja jaoks on võib-olla debiilne, et ta ei tohi autoklaasi sisse lüüa ja makki ära varastada, niisama vedeleb ju auto tänava ääres. Peaks takka kiitma?

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    ..
    Seaduste üle vaatamine ja asjakohasemaks viimine on igati tervitatav, aga seda tuleb teha seadusandlust muutes mitte olemasolevat seadust järjepidevalt rikkudes.

    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Debiilseid seadusi võivad järgida debiilikud või muidu tuhvlialused.
    Nimeta üks debiilne seadus eestis, mida peaks igapäevaselt rikkuma.

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma loodan, et sul on see teema läbi mõtlemata veel...Päris hirmutavad vaated.
    Läheb valge eurooplane aafrika pärismaalaste hõimu juurde. Hõimul on pealik ja käib täielik diktatuur, pealik otsutab kes elab kes sureb ja kui palju tuleb andamit tuua talle. Mõtleb siis valge mees, et teeme kõigi elu paremaks, paneme demokraatia püsti. Tehakse valimised ja jagatakse ülesanded. Ühele mehele antakse politseiniku märk ja automaat, et korda valvata. Elu tundub nüüd hõimus ilus olevat ja valge mees läheb minema.
    Tuleb valge mees aasta pärast tagasi ja mida näeb, pealiku tooli peal istub sama "politseinik" automaat õlal ja tuuakse talle andamit.

    Asja mõte, et demokraatiast ja arenenud ühiskonna sekkumisest pole mitte sittagi kasu kui kohalikud ikka endist viisi ainult suudavad mõelda. Samamoodi Ugandas levitada, et homosex on väga hip ja cool on nagu vastu tuult kusemine.
    Last edited by Maxi; 24.09.14, 12:05.

    Comment

    • rynno
      Grinder
      • Feb 2009
      • 511

      #287
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

      duud, seadustel ja seadustel on vahe. sa räägid enamasti law of the landist mis on konkreetselt tehtud teadmatutele või allumissoovidega inimestele.
      su näited on liiga ekstreemsed ja kauged
      valitsuse kirjutatud "seadused" ei kaitse sind ega su omandit
      Last edited by rynno; 24.09.14, 12:29.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #288
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        Kolja jaoks on võib-olla debiilne, et ta ei tohi autoklaasi sisse lüüa ja makki ära varastada, niisama vedeleb ju auto tänava ääres. Peaks takka kiitma?



        Seaduste üle vaatamine ja asjakohasemaks viimine on igati tervitatav, aga seda tuleb teha seadusandlust muutes mitte olemasolevat seadust järjepidevalt rikkudes.



        Nimeta üks debiilne seadus eestis, mida peaks igapäevaselt rikkuma.



        Läheb valge eurooplane aafrika pärismaalaste hõimu juurde. Hõimul on pealik ja käib täielik diktatuur, pealik otsutab kes elab kes sureb ja kui palju tuleb andamit tuua talle. Mõtleb siis valge mees, et teeme kõigi elu paremaks, paneme demokraatia püsti. Tehakse valimised ja jagatakse ülesanded. Ühele mehele antakse politseiniku märk ja automaat, et korda valvata. Elu tundub nüüd hõimus ilus olevat ja valge mees läheb minema.
        Tuleb valge mees aasta pärast tagasi ja mida näeb, pealiku tooli peal istub sama "politseinik" automaat õlal ja tuuakse talle andamit.

        Asja mõte, et demokraatiast ja arenenud ühiskonna sekkumisest pole mitte sittagi kasu kui kohalikud ikka endist viisi ainult suudavad mõelda. Samamoodi Ugandas levitada, et homosex on väga hip ja cool on nagu vastu tuult kusemine.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #289
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
          Nimeta üks debiilne seadus eestis, mida peaks igapäevaselt rikkuma.
          Näiteks parempöörde keelamine punase fooritulega. Jah, igapäevaselt. Selliseid jaburaid seadusi on veel, mis raiskavad mõttetult ressurssi ja on pigem inimestele tüliks kaelas kui neid "aitavad".

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #290
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            OMG:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #291
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              Ääküll mis vaidlete siin.Paranemist Pisikesele.https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #292
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #293
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  ma vist oma ajud natukene pehmeks joonud, aga hea meelega näeks oma makse (õigemini neid erasektori omi, millest minu omad kaetud) minemas viisil, kus mõrvar või istubki elu lõpuni kinni ja kõik. Kui selleks vaja natuke rohkem maksta, siis fine. Loomulikult kuriteol ja kuriteol on vahe, aga sellise ema või mehe vastu omakohut teostaval isal suruksin küll pärast kätt.

                  Niimoodi ühiskondlikul tasandil tõesti mõelda vast ei tohiks, aga personaalselt... juba teine asi.

                  p.s. suure tõenäosusega vajaksid paljudel juhtudel inimesed pigem psühhiaatrilist ravi, mitte vanglat. Vastavate isikute suhtes vast nii resoluutne ei oleks.

                  Ja Fabulous, ausalt ka, see, kui sa oma lapse piinajat karistad on kõvasti õilsam kui see, et sa last piinad.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #294
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                    Näiteks parempöörde keelamine punase fooritulega. Jah, igapäevaselt. Selliseid jaburaid seadusi on veel, mis raiskavad mõttetult ressurssi ja on pigem inimestele tüliks kaelas kui neid "aitavad".
                    sellekohta minumeelest maanteeamet tegi ka mingi uuringu. üldiselt suurematel ristmikel on parempöörde tegijatele eraldatud eraldi rada ja saavad kenasti foorist mööda minna. Mind isiklikult ei häiri, kui on punane tuli siis on punane, aga võibolla neile kes igapäevaselt sõidavad kus see lubatud siis hakkab häirima vms.

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #295
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      ma vist oma ajud natukene pehmeks joonud, aga hea meelega näeks oma makse (õigemini neid erasektori omi, millest minu omad kaetud) minemas viisil, kus mõrvar või istubki elu lõpuni kinni ja kõik. Kui selleks vaja natuke rohkem maksta, siis fine. Loomulikult kuriteol ja kuriteol on vahe, aga sellise ema või mehe vastu omakohut teostaval isal suruksin küll pärast kätt.

                      Niimoodi ühiskondlikul tasandil tõesti mõelda vast ei tohiks, aga personaalselt... juba teine asi.

                      p.s. suure tõenäosusega vajaksid paljudel juhtudel inimesed pigem psühhiaatrilist ravi, mitte vanglat. Vastavate isikute suhtes vast nii resoluutne ei oleks.

                      Ja Fabulous, ausalt ka, see, kui sa oma lapse piinajat karistad on kõvasti õilsam kui see, et sa last piinad.
                      Ma ei vaidlegi vastu, et karistused ei võiks karmimad olla (tõina ka ühes oma eelmises postituses välja, et ma ei ole KarS-i sanktsioonidest eriti vaimustuses) aga ma siiski leian, et omakohus pole õige lahendus probleemide lahendamiseks. Vähemalt mitte analoogsete nagu see konkreetne juhtum, millest jutt käib. Nagu ma olen aru saanud, siis lapse isa on proovinud saada täielikku hooldusõigust, aga kui ta nüüd kedagi ära läheks peksma ja politsei sellest teada saaks (üsna tõenäoline), poleks ta paberil kuidagi last peksnud indiviididest parem ja teeks iseendale hooldusõiguse suhtes karuteene. Selle asemel läheks laps sugulastele või veel hullem, lastekodusse ja see poleks kohe kuidagi positiivne variant. Ma saan aru küll, et säärastes olukordades emotsioonid möllavad, aga siiski tasuks jääda võimalikult ratsionaalseks ning mitte teha asju mida hiljem kahetseda võib.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #296
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Mul on juriidilist laadi pakiline küss:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #297
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Mul on juriidilist laadi pakiline küss:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Mis sinuga juhtuma peaks? EI juhtu midagi. Sa ei ole kohustatud selleks.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #298
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Sa ei ole kohustatud selleks.
                            Wrong again, Visa. Rahvastikuregistri seadus kohustab isikut hoolitsema elukoha aadressi õigsuse eest registris. Aga ei tea küll kedagi, kes teaks kedagi, kellel selle tegemata jätmise pärast mingit jama oleks tulnud. Ise ka valel aadressil palju aastaid juba.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #299
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              mina usun pigem visahinge kui mingeid seadusi

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #300
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                mina usun pigem visahinge kui mingeid seadusi
                                :D Meil Võrus omad seadused. Ainuke seadus ongi, et seadusi pole.

                                Comment

                                Working...