*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #211
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Mis point on istuda absoluutselt iga HU cash laua waitinglistis, mis hetkel jooksmas, samas ise mitte ühtegi lauda mängides? bumhunt? Kõik mängivad ainult fishiga? või mingi programm, mis istutabki sind kõikidesse waitinglistidesse hu cashis?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #212
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
      Mis point on istuda absoluutselt iga HU cash laua waitinglistis, mis hetkel jooksmas, samas ise mitte ühtegi lauda mängides? bumhunt? Kõik mängivad ainult fishiga? või mingi programm, mis istutabki sind kõikidesse waitinglistidesse hu cashis?
      Programmiga lasevad jep. Vahest harva saab mõne fishi lauda, a noh kui alternatiiviks niisama passimine siis miks mitte.

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #213
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        ok selge.mõtlesin, et mis värk on sellega. Targem jälle :)

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #214
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

          Sitta kah! http://www.ohtuleht.ee/595624/ajaleh...a-valjaheiteid

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #215
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            maiasmokk

            Comment

            • isenseven
              Grinder
              • Sep 2009
              • 598

              #216
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              Kas kuskil netis leidub veel rulliprode video? Rulliprod.com oli vist, aga ei suutnud youtubest ülesse leida. Tuli meelde mõned päevad tagasi selline video ja hea oleks uuesti krampidesse tõmmata :D

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #217
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                United Kingdom players are moving to PokerStars UK in October. buu :(

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #218
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  Algselt postitas reggie Vaata postitust
                  United Kingdom players are moving to PokerStars UK in October. buu :(
                  ouch

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #219
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    heh, lihtsalt saavad softi nagu meiegi, playerpool jääb ikka samaks.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #220
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      he changes can be summarised as follows:

                      UK players will remain in the same player pool
                      No rake increases
                      Removal of auto-rebuy in cash games and rebuy tournaments
                      Reduction in VIP scheme benefits from 2015
                      Sain vähe valesti aru jah, remova of.. on naljakas punkt :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #221
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        heh, lihtsalt saavad softi nagu meiegi, playerpool jääb ikka samaks.
                        Jup. Sama nagu eestlased mängivad PokerStars.EE-s


                        Other than these minor procedural and cosmetic changes, the online poker playing experience for UK players will be pretty much be unchanged. UK players will remain on the dot-com pool—that is, they will play in the same games and tournaments as everyone else who players in the global pool.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #222
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          mida v ittu??????

                          Comment

                          • BeatmyWife
                            Räme Fish
                            • Sep 2014
                            • 7

                            #223
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            Huvitav et sa seda uuudist varem ei ole märganud, kaks viiimast päeva, milllestki muust ei olegi juttu internetis.
                            Lugu ise on ülimalt debiilne, ning lapse emast Keitist poleks elusees uskunud midagi selllist, kuid kas üheski teisest emast, olgu siiis ta ükskõik millliste vigadega, usuks? EI.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #224
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              Võrus ja üle Eesti väga aktuaalne teema praegu. Seda eite teadsin ja olen vist ka kunagi jooki lasknud temaga. Lapsest ofc kahju ja loodetavasti tuleb välja elusana ja tervena. Küll aga ei mõista neid inimesi, kes mõtlematult postitavad, et ema ja kasuisa tuleks metsa viia ja piinata samamoodi jne. Elame siiski 21 sajandil ja küll siuksed saavad oma teenitud karistuse ühel heal päeval nagunii.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #225
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                shokk. Peal suured vigastused...ilmselt võimalik ajukhjustus kui elama jääb...
                                Huvitav kuidas see laps arstini jõudis? Ema kutsus ise kiirabi?

                                Comment

                                Working...