*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #166
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    mis oli selle saidi nimi, mille kaudu sai pea kõiki hotelle bronnida. kõvasti odavam oli ka kui niisama hotelli kodukalt seda teha.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #167
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

      booking.com või agoda mby

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #168
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        potsataja setup:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        qbj0hn, mälu on sul pikk.

        Poolteist+ aastat tagasi jäi mul vist mainimata, et ainult retard hoiab viina mujal kui sügavkülvmas. Päeval, kui keelataks viina sügavkülmas hoidmine, lõpteks mina tõenäoliselt viina joomise.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #169
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

          Just sügavkülmast välja toodud.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #170
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            tänud.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #171
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              Ja Radisson Blu ja mõne teise jaoks Club Carlson, kasutaja teed siis Bookingust/Agodast kohe mingi €20 odavam oli Olümpia + kogub mingeid punkte mis reaalselt ka midagi väärt on.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #172
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***



                lol

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #173
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  Kusjuures need raiped suudavad inimese viia sellisesse seisundisse puhtalt oma jutuga, et sa annadki kõik asjad ära, kui ta vaid tahab. Tädi kunagi sõitis tallinnast hiiumaale ja bussijaamas tuli keegi tõmmu naisterahvas ja hakkas temaga rääkima. Lõpes sellega, et tädi andis vabatahtlikult ära kõik oma raha ja ehted, sealhulgas oma abielusõrmuse. Pilt oli ette tulnud alles bussis, aga siis oli juba hilja.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #174
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    tra kui kahju serbiast on. lihtsalt halb
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #175
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Kusjuures need raiped suudavad inimese viia sellisesse seisundisse puhtalt oma jutuga, et sa annadki kõik asjad ära, kui ta vaid tahab. Tädi kunagi sõitis tallinnast hiiumaale ja bussijaamas tuli keegi tõmmu naisterahvas ja hakkas temaga rääkima. Lõpes sellega, et tädi andis vabatahtlikult ära kõik oma raha ja ehted, sealhulgas oma abielusõrmuse. Pilt oli ette tulnud alles bussis, aga siis oli juba hilja.
                      Ei usu.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #176
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        tra kui kahju serbiast on. lihtsalt halb
                        Miks kahju? Suht hästi mängivad ju.

                        Comment

                        • minbetmillionaire
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 363

                          #177
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Kusjuures need raiped suudavad inimese viia sellisesse seisundisse puhtalt oma jutuga, et sa annadki kõik asjad ära, kui ta vaid tahab. Tädi kunagi sõitis tallinnast hiiumaale ja bussijaamas tuli keegi tõmmu naisterahvas ja hakkas temaga rääkima. Lõpes sellega, et tädi andis vabatahtlikult ära kõik oma raha ja ehted, sealhulgas oma abielusõrmuse. Pilt oli ette tulnud alles bussis, aga siis oli juba hilja.
                          mul juhtus sarnane asi sõbraga, ainult et ärkas poeriiulite vahel lhv leping käes
                          Last edited by minbetmillionaire; 14.09.14, 21:43.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #178
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                            vahet pole, kes süüdi jääb paberi peal. sellistele nagu see filmija ei tuleks üldse lubasid anda isegi kui LE pähe on tuubitud. kui inimene ei suuda võimaliku tekkivat liiklusolukorda ette näha ja isegi ei vähenda kiirust sellises olukorras, siis on ta teistele kaasliiklejatele ohuks.
                            Aga fakt on see, et paberi peal on süüdi veoki juht, kuna sündmuskoht on vastav- veokas on ninaga esiosas sees. Kui politsei seda videot ei näe, siis on süüdi veoka juht. või kui tunnistajaid ei leita ja asi kaugele ei lähe.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #179
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              Pühapäeva pärastlõunal peatasid Jõhvi patrullpolitseinikud kahtlase sõidustiiliga auto, mille roolis oli 10-aastane tüdruk. Tüdruku kõrval istus tema isa, kes oli alkoholi tarvitanud.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #180
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                Paari aasta tagune asi siin Võrus aga nüüd otsustati keegi siiski vist vastutusele võtta. Imo suht kahe otsaga case. Ühest küljest jah, et kuidas sa viskad napis riietuses noore tüdruku -8-ga tänavale klubist. Samas täitis oma töökohustusi. Piff pidi ikka korralikus joobes olema ka, et otsad andis nii lühikese maa peal. Sealt klubist kuni tema leidmiskohani umbes 700m.

                                Comment

                                Working...