*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #106
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Aga selle nõmeduse taga on miski loogiline põhjus ka võimon jäänud juurutatud traditsioon. Naljakas, et 2014 aastal suvalisel trashsaidile küsitakse imeparoole, aga CC- l kõik koodid olemas.
    Või aadressi kinnitus on alatk nõutud
    ?

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #107
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

      Skrillis mul vana aadress ja olen kaardiga netist korduvalt ostnud ja mingit probleemi pole olnud kui shipping ja ka billing aadress ei lähe skrilli omaga kokku. Räme turvaauk on see kood.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #108
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        Swedi kaartidel küsib mingi omaseatud parooli vähemalt netist ostes, SEB kaardiga toksi kood ja osta..

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #109
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Hakkasin mõtlema, et miks on krediitkaartile CVC otse kaardi peale trükitud või kleebitud. Samamoodi võiks ju kleepida tavalisel deebetkaardil PIN koodi kaardile. Päris ajuvaba security leak ju.
          Kasutaja jaoks on vahe - kui PIN-kood ja seetõttu raha kaduma läheb, vastutad ja maksad ise. Kui krediitkaart või koodid lekivad maksab pank/kaupmees.

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #110
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            kellelgi tartus või tartu kandis 2 nädalaks öömaja pole pakkuda mõistliku summa eest?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #111
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              Algselt postitas Junken Vaata postitust
              kellelgi tartus või tartu kandis 2 nädalaks öömaja pole pakkuda mõistliku summa eest?
              Ma arvan, et siin neid vendi on, kes tahaksid sind kaheks nädalaks keldrisse panna

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #112
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                1. Kurat, mu kotid on higised!

                2. Näitasin oma rindu, et ma ei peaks kiiruse ületamise pärast trahvi maksma 3. Kas kellegil on tampoone, mul on otsas?

                4. Kuidas ma saan ravida oma jalaseent?

                5. Miks kedagi ei ole siin kui ma kiimas olen

                6. Vetsupaber löppes... Tsau sokid

                7. Mulle pakuti kondoomitestija kohta, aga ma ei ole päris kindel

                8. Ma arvan, et olen armunud...mida ma tegema pean?

                9. Olen otsustanud löpetada aluspesu kasutamise

                10. Nüüd see on kindel...minust saab ema (vöi isa)

                11. Vöitsin lotoga 500€

                12. Armastan oma suuri ja prinke rindu

                13. Pööritan oma palle

                14. See ei olnud peer...uued püksid palun


                Igasugusege jamaga minnakse ikka nii kergelt kaasa. Oleks no humoorikaski kuskilt otsast. Facebook newsfeedil muud enam polegi.

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #113
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ma arvan, et siin neid vendi on, kes tahaksid sind kaheks nädalaks keldrisse panna
                  võin ka keldris magada peaasi et soe on ja pesemisvõimalus oleks

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #114
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    1. Kurat, mu kotid on higised!

                    2. Näitasin oma rindu, et ma ei peaks kiiruse ületamise pärast trahvi maksma 3. Kas kellegil on tampoone, mul on otsas?

                    4. Kuidas ma saan ravida oma jalaseent?

                    5. Miks kedagi ei ole siin kui ma kiimas olen

                    6. Vetsupaber löppes... Tsau sokid

                    7. Mulle pakuti kondoomitestija kohta, aga ma ei ole päris kindel

                    8. Ma arvan, et olen armunud...mida ma tegema pean?

                    9. Olen otsustanud löpetada aluspesu kasutamise

                    10. Nüüd see on kindel...minust saab ema (vöi isa)

                    11. Vöitsin lotoga 500€

                    12. Armastan oma suuri ja prinke rindu

                    13. Pööritan oma palle

                    14. See ei olnud peer...uued püksid palun


                    Igasugusege jamaga minnakse ikka nii kergelt kaasa. Oleks no humoorikaski kuskilt otsast. Facebook newsfeedil muud enam polegi.
                    Mis jama see on? Mingi uus nali v? Pool fb'd sellist teksti täis.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #115
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      Algselt postitas Junken Vaata postitust
                      võin ka keldris magada peaasi et soe on ja pesemisvõimalus oleks
                      Ikka saad aru, et sind peidetakse keldrisse armide ja murtud luude peitmiseks?

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #116
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Mis jama see on? Mingi uus nali v? Pool fb'd sellist teksti täis.
                        kustuta need lihtsalt ära kes neid postitavad siis kõik ok

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #117
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          Jah aga mis nende lausete eesmärk on vms? :D

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #118
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Jah aga mis nende lausete eesmärk on vms? :D
                            kui keegi kommenteerib vms siis peab tema postitama ühe nendest mingil põhjusel , mai tea miks

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #119
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              Eriti lamp, lol

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #120
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Eriti lamp, lol
                                Eks see facebook selline ole jah , ei taha ära ka kustutada oma kontot kuna leiab inimesi kergelt üles kui vaja on :D

                                Comment

                                Working...