Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Aga selle nõmeduse taga on miski loogiline põhjus ka võimon jäänud juurutatud traditsioon. Naljakas, et 2014 aastal suvalisel trashsaidile küsitakse imeparoole, aga CC- l kõik koodid olemas.
Või aadressi kinnitus on alatk nõutud
?
Aga selle nõmeduse taga on miski loogiline põhjus ka võimon jäänud juurutatud traditsioon. Naljakas, et 2014 aastal suvalisel trashsaidile küsitakse imeparoole, aga CC- l kõik koodid olemas.
Või aadressi kinnitus on alatk nõutud
?
Comment