*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #541
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    https://www.facebook.com/photo.php?f...5558154&type=1

    Mida ta küll lootis - ei tea ;D

    ---
    Rofl. Rahapatakatest vasakul paistab pumppüss, mis lauale asetatud. Tubli poiss Dan B.
    See on BTN- nupp Et OOP ei tuldaks nu¤¤ima.

    Comment

    • trasadonkad
      Grinder
      • May 2014
      • 672

      #542
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      lol...

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #543
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        Kes see vend on ?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #544
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          Eesti Dan Bilzerian

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #545
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            Tegi Viljandis külma arve ja nüüd liikus Tallinna? :D

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #546
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              kube ei kustuta siin midagi. joka inffi täällä

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #547
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                oh vi.ttu jälle mina siin. palun kustutage mu konto

                Comment

                • trasadonkad
                  Grinder
                  • May 2014
                  • 672

                  #548
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  E// Ostan ise ära selle. Kui keegi ühest PT4 Micro Stakes võtmest huvitatud siis PM!
                  Last edited by trasadonkad; 31.08.14, 17:12.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #549
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    ...

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #550
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      Pühapäeval kella kahest pärastlõunal kuni kolmapäeva, 3. septembri õhtuni kehtib Eestis ajutiselt piirikontroll ka Schengeni viisaruumi piires reisijatele. Politsei kontrollib lennujaamades ja sadamates Eestisse saabujate dokumente ning Eesti-Läti maismaapiiri tohib ületada ainult läbi ajutiste piiripunktide.


                      Ka 2014. aastal pole kilplased veel kuhugi kadunud.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #551
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                        Sellessuhtes jh, et isegi kui mõni grupeering kavandab atendaati Obamale, siis oleks vist tegu ikka väga lollide kriminaalidega, kui nad ületaksid piiripunkte 31. august - 3. september.
                        Mõttetu raha ja ressursiraiskamine aga mida vaja seda vaja.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #552
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          Lol ja mina arvasin, et latti enam madalamale ei ole võimalik tuua.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #553
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            Mingi Barack toimub linna pääl.
                            Üldjuhul suht vinge värk ....

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #554
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                              Sai ka tiir Obamal käidud. Pool 11 - 11 oli suhteliselt rahulik. Ummikuid oli aga üsna kiirelt hargnesid ka need lahti.

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #555
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Sai ka tiir Obamal käidud. Pool 11 - 11 oli suhteliselt rahulik. Ummikuid oli aga üsna kiirelt hargnesid ka need lahti.
                                sõitsid Võrust sellepärast kohale?

                                Comment

                                Working...