*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #526
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Siin mingi leveldamine käib jälle jh.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #527
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      Asbest on põle. Lisaks juhin tähelepanu, et tegu on inimese organismi tugevalt kahjustava materjaliga, mille käitlemisel peab olema ülimalt ettevaatlik ja toimetama vastavalt jäätmekäitlusseadusele.

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #528
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        Põletamine oli obv level indeed.

        Siiski on need täiesti "töökorras" eterniidi plaadid, mida hea kasutada nt. kõrvalhoonete katusena.

        Peaksin ca 200€ maksma, et viia jäätmekäitlusesse. Jääb ära tho. Kevadel saab tasuta, eks ootab siis seni.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #529
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          http://www.osta.ee/eterniitplaadid-28259543.html

          Ma prooviks ka seal lahti saada :D

          Comment

          • Herbert Sammal
            Jube Noob
            • Jul 2013
            • 165

            #530
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            TaistoJ, kas suured või väiksed plaadid? Kui suured siis ma vist teaks kedagi, kes ära viiks..

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #531
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              Niipalju kui ehitusfoorumis tuhlates aru sain, siis need on mul väiksed. homme võin mõõdud võtta

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #532
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                Youtube'i kasutaja Rakamakafo korraldas USAs ja Venemaal eksperimendi, mis juhtub siis, kui inimene ootamatult tänaval haigeks jääb.


                Päris huvitav.
                Video ei ole minu arvates Venemaad maha tegev.

                Comment

                • rynno
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 511

                  #533
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  venemaal on pohuism moes ja aina rohkem moodi läheb

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #534
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                    http://elu24.postimees.ee/2899729/so...i-aga-venemaal

                    Päris huvitav.
                    Video ei ole minu arvates Venemaad maha tegev.
                    No mitte ei taha uskuda, et see päris nii on.

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #535
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      Keegi Tallinnas Mustamäe või kesklinna kandis korterit pakub üürile ? Võiks olla 2-toaline, max üür 370.- EUR

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #536
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***



                        Kas kellelgi on veel õnnestunud pangasiseseid ülekandeid teha niimoodi, et ülekantav summa läheb broneeringusse?

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #537
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          Adobe Premier Pro..

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #538
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            Poisil vist ADD.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #539
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***



                              Mida ta küll lootis - ei tea ;D

                              ---
                              Rofl. Rahapatakatest vasakul paistab pumppüss, mis lauale asetatud. Tubli poiss Dan B.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by VisaHing; 28.08.14, 20:48.

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #540
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                                popsi popsi porkkana?

                                Comment

                                Working...