*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #466
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kus sa nii hästi tead, kas seal on Ilves või keegi muu? Ma küll ei erista sellest sitast videost ära :D
    Jeh siiski mul vist 1 kromosoom vähem :(

    "Mul on praegu kanda üks raskemaid aegu. Palun andestage, kellele olen haiget teinud," kirjutas Evelin Ilves oma Facebooki kontol.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #467
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #468
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        Pasti arvates ei löö Evelin Ilvese eksimus Eesti esipaari imagole suurt põntsu, sest «presidendipaar on mingis mõttes paljuski oma rahva nägu,» ütles ta.
        «Presidendi kantselei ei peaks praegu mitte mingeid avaldusi tegema,» ütles kommunikatsioonikonsultalt Aune Past, kelle arvates oligi Evelin Ilvese avaldus Facebookis ainuõige samm.



        Apparently on kõik eestlased litsid ja lohakad.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #469
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          krt täitsa normaalne, et Evelin noort liha tahab...inimlikud soovid
          Samas kas teda siis turvad ei saada, kui ta mingi vandiga autoga minema pani hotellituppa vms

          Ajakrijandusele veidi jama, et Evelin "patu" üles tunnistas, muidu oleks teemat räägitud nädalate kaupa, kui osapooled oleks eitanud. Nüüd vaibub asi paari päevaga

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #470
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            krt täitsa normaalne, et Evelin noort liha tahab...inimlikud soovid
            Sa privador oled ikka täisloll kui nii mõtled.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #471
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              Tartust tupsu kuidagi? PM. Leidjale vaevatasu

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #472
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                krt täitsa normaalne, et Evelin noort liha tahab...inimlikud soovid
                Kas kiristad vaikselt hambaid, et ise sellel ööl Komeedis polnud?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #473
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Kas kiristad vaikselt hambaid, et ise sellel ööl Komeedis polnud?
                  xD

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #474
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    mina näituseks ei kepiks evelini, suht pekk perse, loll nägu ja ilmselt jalgevahe pügamata.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #475
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      Pornostaari stiilis pügatud olek hakkab naiste hulgas vaikselt out olema.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #476
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                        polegi vaja mingit porri stiili. lihtsalt kuna ma olen kohutav keeleka fänn, siis ei viitsi hommikuti mingeid karvu hambaorgiga hammaste vahelt taga ajada.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #477
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          No kui karvu hambaorgiga hammaste vahelt taga ajama pead, siis peaksid hoopis hambaka fänn olema.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #478
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            mis tead sina heast keelekast

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #479
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                              Ei komentaari.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #480
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                                mina kommentaarin. kas tisside vahele oled pannud?

                                Comment

                                Working...