*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #436
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kuule, sa ei tea, mis seis mul on ja see ei puutu sinusse ka, aga oled kohe kõva mees hinnangut andma ja hukka mõistma.
    Siin ei pea olema mingi teadur, et see hinnang anda, arvestades üldse su sõnavõttusid siin foorumis, on näha kohe, et sa pole jusht kõige teravam pliiats ja arvestades nl2 ja nl5 hala.. siis see ainult kinnitab seda arvamust... nii et play for fun ja stop whining...



    Last edited by Rage; 21.08.14, 11:22.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #437
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      Ma pidasin seda silmas, et tüüp ütles mulle, et mind "visati välja tiimist". Ma olin väga hea tiimi liige ja tootsin kasumit ja olin üks usinamaid õppijaid ja arenejaid seal. See, mida te mu cashi mängu kohta arvate, see on teie õigus arvata.
      Last edited by Vandalar; 21.08.14, 11:24.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #438
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        Viitsi judgeda, aga mis probleemid ikka saavad olla kui staked ja coached. Saab ju puhkama asja panna, irl asjad timmi ajada ja edasi uhada.
        Elu võimalus sul siuke ja muru kiitis sind algusest saati ning pani tunde alla.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #439
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          Mul tekkisid elukohaga probleemid- ise kartsin, et jään ilma koduta veel. See maja läheb mingi aeg müüki kus ma elan, aga millal seda ma ei tea ja kogu see kamm ja teadmatus ei tule kasuks, eriti kui kellegi teise rahaga mängida- ma tegin tallile teene, et ma otsustasin mitte jätkata. Ja natuke tekkis selline tunne ka, et kui plussi toodan, siis antakse präänikut, aga kui mingil põhjusel peaks miinus tekkima, siis on obv oht kohe skämmeri teemasse sattuda- loomulikult ma ei taha, et nii läheks.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #440
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            Aga ootaks endiselt seda 35bb/100 graafikut ja mitte 5k käe vältel :)

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #441
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              Oky, whatever makes you happy.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #442
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                Sain aru, et $100 swingid käisid mindsetile üle jõu. Kui nii, siis pigem otsiks mõne muu hobi eeldusel, et oled keskpärase mindsetiga ehk pokkeri swingid suckivad ja selleks peab reward hea olema, et seda regulaarselt kogeda.

                Kui tõesti väga meeldib mängida ja ei tee seda eesmärgiga hakata semi-tõsist raha teenima siis lase käia muidugi :)

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #443
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  See oli lihtsalt osa probleemist, kuid absoluutselt mitte peamine osa.

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #444
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    Sa ju lausa nurud oma sõnavõttudega endale hinnangu andmist aga sorry kui need põhjustatud mõnest haigusest or something. Ei tahtnud tegelikult sinus halba tunnet tekitada. Sisimas ikka lootsin, et tänu Murule saad äkki ikka ree peale.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #445
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      See oli lihtsalt osa probleemist, kuid absoluutselt mitte peamine osa.
                      Võta tunniks ajaks coach endale , paneb su nl5 biitima küll

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #446
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        See oli lihtsalt osa probleemist, kuid absoluutselt mitte peamine osa.
                        Peamine on see, et kui kalakesed teise veekokku kolivad, siis peavad haid üksteist sööma hakkama.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #447
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Aga ootaks endiselt seda 35bb/100 graafikut ja mitte 5k käe vältel :)
                          Üritan siis veel..

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #448
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Üritan siis veel..

                            Comment

                            • elrosmeero
                              FPP Pro
                              • Jan 2011
                              • 239

                              #449
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                              4chan sai millegi huvitavaga hakkama jälle....
                              Please check the URL and try again or, alternatively, you can browse fundraisers currently receiving the most donations worldwide below.

                              Kommentaarid on disabletud, aga mõned parimad on siin :
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #450
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                                Kellegil Võrus solid üürikorterit on pakkuda? Võin mingi 2x turuhinda maksta.

                                Ryan Angelose telefoninumbrit oleks ka vaja, kes teab, saab 50$ skrilli.

                                Comment

                                Working...