Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***
Keegi vist aasta tagasi või kunagi ütles, et kui sa tänaseks päevaks juba NL25+ ei biidi, siis wp gg. Pokker pole kõigi jaoks ja ilmselt pead vaatama tõele näkku. Aastaid oled tegelenud ju asjaga ja ikka ragistad ajusid NL5-s. Kuskil on miskit valesti ja väga valesti. Pakun, et sitt mindset.
Algselt postitas Vandalar
Vaata postitust
Tuleb ikka uskuda Vandalari.
Comment