*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #421
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Keegi teab- millest tuleb nii suur taseme vahe nl2 ja nl5 vahel starsis? Kuidas nl5-s nii palju nö. zoomi kooliga "botte" on, samas, kui nl2-s pekstakse täiega segast? Ma nagu biidin praegu nl2-te vist mingi 30-35bb/100 vms aga nl5-s jooksen nagu vastu seina.
    Keegi vist aasta tagasi või kunagi ütles, et kui sa tänaseks päevaks juba NL25+ ei biidi, siis wp gg. Pokker pole kõigi jaoks ja ilmselt pead vaatama tõele näkku. Aastaid oled tegelenud ju asjaga ja ikka ragistad ajusid NL5-s. Kuskil on miskit valesti ja väga valesti. Pakun, et sitt mindset.

    Comment

    • Loksutaja
      Õpihimuline Mängur
      • Jun 2010
      • 448

      #422
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      Comment

      • KeRRRt
        Grinder
        • May 2009
        • 774

        #423
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        tra kuradi triobet. ikka ei saa pokkerisse sisse logida. päev otsa juba. livechatist öeldi et loodavad korda saada... see oli päeval kella 5-6 ajal. no fuck sakes. kell on 1 öösel ja endiselt ei miskit... oskab keegi kommenteerida

        Comment

        • tafka31
          Grinder
          • Dec 2009
          • 853

          #424
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Keegi teab- millest tuleb nii suur taseme vahe nl2 ja nl5 vahel starsis? Kuidas nl5-s nii palju nö. zoomi kooliga "botte" on, samas, kui nl2-s pekstakse täiega segast? Ma nagu biidin praegu nl2-te vist mingi 30-35bb/100 vms aga nl5-s jooksen nagu vastu seina.
          Oli sul ju elu võimalus kui Müüri talli said aga....
          Miks muidu välja visati? Omal soovil lahkumine muidugi lahendaks ka mittebeatimise põhjuse.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #425
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            Ei visatud välja- omal soovil lahkusin ja põhjused olid isiklikku laadi, mitte otseselt mänguga seotud, ega talliga.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #426
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              Vandalar, sa funny.. quiti see pkr juba ükskord, kaua sa nühid seda nl2-te :D

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #427
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                No ma ei tea kui 30bb sajale biitida NL2 ja kõvasti volüümi anda peaks ikka korraliku palga välja teenima.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #428
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Vandalar, sa funny.. quiti see pkr juba ükskord, kaua sa nühid seda nl2-te :D
                  Kui for fun ja visab dollareid peale siis miks mitte :D

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #429
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    Ma sügavalt kahtlen, et ta biidib 35bb/100 NL2-te näiteks 100k käe peale :D

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #430
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Ma sügavalt kahtlen, et ta biidib 35bb/100 NL2-te näiteks 100k käe peale :D
                      Tuleb ikka uskuda Vandalari.
                      Last edited by ropka11; 21.08.14, 09:13.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #431
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                        Pics or gtfo

                        Comment

                        • tafka31
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 853

                          #432
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Ei visatud välja- omal soovil lahkusin ja põhjused olid isiklikku laadi, mitte otseselt mänguga seotud, ega talliga.
                          Ühesõnaga see ju selgelt näitab, et ei ole mingit vähimatki plaani ega tahtmist selles mängus mingigi tasemeni jõuda aga millest see pidev hala siis...

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #433
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Ma sügavalt kahtlen, et ta biidib 35bb/100 NL2-te näiteks 100k käe peale :D
                            äkki ta 4 tableb? :D

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #434
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                              Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                              Ühesõnaga see ju selgelt näitab, et ei ole mingit vähimatki plaani ega tahtmist selles mängus mingigi tasemeni jõuda aga millest see pidev hala siis...
                              Kuule, sa ei tea, mis seis mul on ja see ei puutu sinusse ka, aga oled kohe kõva mees hinnangut andma ja hukka mõistma.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #435
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Kuule, sa ei tea, mis seis mul on ja see ei puutu sinusse ka, aga oled kohe kõva mees hinnangut andma ja hukka mõistma.
                                kunagi, kui ma pokkerist midagi ei teadnud, oli üks esimesi videosi mis ma nägin sinu NL10 video. see võis olla mingi 2007. vahepealsed 7 aastat sitt seis olnud?

                                Comment

                                Working...