*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #241
    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    olengi ju "üleminekufaasis" ida-eurooplane ja ei ole salanud seda. muusika osas olen selle "sammu" teinud (spotify+need eesti asjad mida tahan ja seal pole, plaadina) ja juttu võib ikka ajada ja ideaalide poole püüelda.
    Uuri kui palju spotify artistidele maksab ja vaata kas siis jääb ka hea enesetunne alles.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #242
      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

      Ma ei saa aru miks kõik selelst Netflixist nii sillas on. Vanu filme ja sarju ma võin telekast ka vaadata. Rääkimata sellest et kvaliteetsarju (HBO toodang jne.) seal anyway pole. Ja kui kõik selle release dayl ära vaatavad, siis üksi nurgas nohistada tükk aega hiljem ei ole eriliti reaalne variant.
      Last edited by Oliverk; 30.07.14, 20:49.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #243
        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

        house of cards oli küll hea .. kõik tuli korraga. korraga ju ei peagi vaatama, aga vähemalt endal valik. kui tunne tuleb siis vahi, mitte ei pea nädalaid ootama

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #244
          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          house of cards oli küll hea .. kõik tuli korraga. korraga ju ei peagi vaatama, aga vähemalt endal valik. kui tunne tuleb siis vahi, mitte ei pea nädalaid ootama
          Leidsid selle ainukese näite üles :D Tegemist Netflixi omatoodanguga ja tõesti releasitakse seda terve hooaeg korraga.

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #245
            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            Leidsid selle ainukese näite üles :D Tegemist Netflixi omatoodanguga ja tõesti releasitakse seda terve hooaeg korraga.
            Orange Is The New Black!

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #246
              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              idaeurooplased
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Ma olen täiesti terve mees ja ma ei kavatse Game Of Thronesi uusi hooaegu aastaid oodata kuni need Kanal 2 või paremal juhul ETV-sse jõuavad.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #247
                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Uuri kui palju spotify artistidele maksab ja vaata kas siis jääb ka hea enesetunne alles.
                artistid teevad spotify-ga ju ise lepingu. rohkem kui piratebay maksavad. variante ju veel - rdio jne

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #248
                  Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                  kurat, ma olen eluaeg teadnud, et asjad käivad nii, et nuiaga pähe ja juukseidpidi oma koopasse.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #249
                    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust

                    Ma olen täiesti terve mees ja ma ei raiska oma kallist aega mingite mõttetute sarjade vaatamisele...
                    paneme puid alla.. FYP

                    [IMG]
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    [/IMG]
                    Last edited by Rage; 31.07.14, 11:26.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #250
                      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      sickkkk. Sorry kui oli siin
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Isegi ärinimi on tüüpidel lausa geniaalne.

                      Muidu enda kogemused noorusest tuletavad meelde, et seda "Laske lahti, ma tulen kaasa!" jama ei tohi mingil juhul uskuda, vaid kõigepealt tuleb isik täielikult neutraliseerida.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #251
                        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Isegi ärinimi on tüüpidel lausa geniaalne.

                        Muidu enda kogemused noorusest tuletavad meelde, et seda "Laske lahti, ma tulen kaasa!" jama ei tohi mingil juhul uskuda, vaid kõigepealt tuleb isik täielikult neutraliseerida.
                        imelik arusaam neutraliseerimisest.

                        Minu poolest võtku biitsalukku ja hoidku kuni vend oimetu. Aga selline pussy togimist on tõsiselt hale vaadata ning efektiivsus sellel null (hääküll, koos koeraga said 4kesi 5 minutiga hakkama ühe mehega, kellel pisargaas näos).

                        täiesti debiilset juttu ajas ka mingi x osakonna juht TV3-s, kes üritas väita, et mees osutas ka vastupanu. Kui sa oled pikali maas ning vennad togivad igast ilma kaarest, siis karta on, et sa tõmbled. Puhas refleks enesekaitseks juba. Politsei võtab seda aga vastuhakku.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #252
                          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                          Veits pokkerit ka siia vahele

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #253
                            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                            oot soulseekist saab muusikat? peab asja uurima

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #254
                              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                              slolehte lugesin, seal ikka geeniused...kes arvasid, et AA allinni on mõttetu-paned ju oma turna elu riskile miljoni dollari eest!
                              Üldse ikka idikad, et flippavad ja turnaeluga gamblivad!

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #255
                                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                                Keegi PokerStrategy foorumis on regular siit? Mingi kukk väitis, et minu kohta pidi seal mingi teema olema, aga ise ei oska seal opereerida... Kui keegi leiab siis link oleks teretulnud :)

                                Comment

                                Working...