*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #166
    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.



    Krt üle aja asjalik kommnetaar. Meeldib kui 2/2 nitid torisevad "krt kas siin pokkerit ka mängitakse!"
    Ma küsiks Koovilt, et miks sa flopis cbettisid, sul polnud ju flopis midagi!

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #167
      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

      Flop flopiks, lol @ river.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #168
        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

        Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
        Sai alles kusagil kuu aega tagasi avastatud, suht fun tegevus IMO kusagil metsas värskes õhus ja areneda on küllaga :)
        Sai ka mõned nädalad tagasi ära katsetatud see tegevus Jõulumäel, väga muhe oli igatahes. Tatsasime kolmekesi 8km metsavahel maha (27 + 18 rada).

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #169
          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

          Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
          kus kandis mängid?
          Korra Jõulumäel mänginud ja nüüd enamasti Keila, Nõmme, Pirita.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #170
            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

            Sain ühelt kasutajalt PM-i:

            Oht: ees on pahavara!
            Google Chrome blokeeris juurdepääsu sellele lehele hostil foorum.pokkeriprod.com.
            Sellele veebilehele on sisestatud hosti s.m2pub.com (tuntud pahavara levitaja) sisu. Selle lehe külastamine praegu nakatab teie arvuti tõenäoliselt pahavaraga.
            Pahavara on pahatahtlik tarkvara, mis põhjustab näiteks identiteedivargusi, rahalist kahju ja alalist failide kustutamist.

            Kas keegi on saanud viimasel ajal veel sarnast errorit? Kui jah, siis saatke palun PM ASAP.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #171
              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

              Dan Bilzerian Went on Howard Stern This Morning, Here Are the Best Tidbits

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #172
                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                Pirita.
                Seal on mingid ülbed keskealised "profid" vajuvad kohale ja nõuavad et neil on eesõigus mängida :D
                Jõulumäe siiani parim mis näinud

                Comment

                • Kahololani
                  Julm Donk
                  • Mar 2013
                  • 32

                  #173
                  Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  http://ee.pokernews.com/live-reporti...post.59709.htm


                  Krt üle aja asjalik kommnetaar. Meeldib kui 2/2 nitid torisevad "krt kas siin pokkerit ka mängitakse!"
                  Ma küsiks Koovilt, et miks sa flopis cbettisid, sul polnud ju flopis midagi!
                  See käsi on seal väga valesti kirjas. Vastasel oli A6 potid ja lauda tuli runner runner mast (mitte 4 mastist, vaid 3 ja ruutudest polnud haisugi).

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #174
                    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                    Algselt postitas Kahololani Vaata postitust
                    See käsi on seal väga valesti kirjas. Vastasel oli A6 potid ja lauda tuli runner runner mast (mitte 4 mastist, vaid 3 ja ruutudest polnud haisugi).

                    ei avaks pre 3x antud blindidega ja chk-foldiks sellel flopil vs 3 aga kui see käsi oli nii, siis turn ja river imo standrd.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #175
                      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                      Olin Koovi käe ajal lauas, see sai valesti kirja. Avas 3x'i tõesti(4800 vist), flop QTx (ühe potiga) ckiti läbi, Js turn pani Koov poti kanti ja river väike poti Koov shoves oma u 25k viimased chipid. Vastaseid oli ka ainult üks flopis. Ei olnud seal kindlasti nelja mastikaarti laual. Eks ülekande tegija jõuab ka parimal juhul poole käe pealt kohale, vahest peale kätt, raske on tabada käe õiget käiku ja ega kõik detailid ülekande jaoks imo nii olulised ka pole. Ka ept ülekandes on nt mu kätt valesti kirjeldatud, juhtub ikka. Tõesti väga tight ja otsekohene mängija, see aasta tal solid hiiter, lisaks unibeti ft'le ka kaks EPT Barcelona piletit. Muidu aga on väga tore mängukaaslane. Kui nõelan teda, et tuled jälle vargile siis ütleb kohe eiei :D obv monster alati kui mängib. Peale ülekandes mainitud kätt kees ta tõesti natuke üle, pool h hiljem saatis mulle vabandava SMS'i, et poleks pidanud nii tegema. 5+ lauakaaslane imo.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #176
                        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                        sina olid A6s-ga?
                        fish. tead, et monster vastas aga ikka "vaatame flopi ära" 3x tõste peale, jah?

                        ülekande tegijatele - kui käe käiku ei tea, siis tuleks post teha lühike, kus kirjas mängija1 käsi, mängija 2 käsi ja board kujul xxx, x, x.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #177
                          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                          :D ei olnud, keegi keskeas härra oli keda varem polnud laua taga tähele pannud. Ma Koovi 3x'idega jamama ei hakka, leiab lihtsamaid spotte :D

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #178
                            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                            Ilmselt midagi väga uut pole, kuid vbl mõnele pakub huvi.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #179
                              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                              Olümpsis solid turniir käimas, nelja alguspäevaga €55 re-entry, iga päev 2 bulletit. Esimene päev läbi ja 101 bulletit auhinnafondis. Nagu rahvakas ainult osaleda saab igal alguspäeval. Tõenäoliselt tuleb +600 entry't ära ja esikoht +€5k. Aasta üks suuremaid auhinnafonde ja esikohti ja päris taskukohase hinna eest.

                              Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #180
                                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Olümpsis solid turniir käimas, nelja alguspäevaga €55 re-entry, iga päev 2 bulletit. Esimene päev läbi ja 101 bulletit auhinnafondis. Nagu rahvakas ainult osaleda saab igal alguspäeval. Tõenäoliselt tuleb +600 entry't ära ja esikoht +€5k. Aasta üks suuremaid auhinnafonde ja esikohti ja päris taskukohase hinna eest.

                                http://ee.pokernews.com/live-reporti...-turbo-finaal/
                                turniir jah solid, konverentsisaalis ka, mõnus jahe.
                                olin eile 150k peal, kuid ikka paar flippi shortide vastu valele poole ja 2 bulletit sai paukpadrunitega lastud.
                                Täna proovin veel, homme, ülehomme pole aega tõenäoliselt.
                                Päris cool oli see, et turniiril oli 2 levelit enne lõppu 360k+ stack, kuid edasi sai ta alla keskmise stackiga ning 10min enne päeva lõppu(kui enda gamble ei tulnud ära) oli üks tuttav 40k stackiga, kuid edasi sai ta 170k+ stackiga.
                                Tundub, et tagasi ei hoita viimasel levelil ja väikesed gamblivad, samas kui suured proovivad suure stackiga pühapäeva purjetada.

                                Comment

                                Working...