*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #376
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    Jälle huvitavat vaatamist. Fishil 35bi stäkk



    Alles hakkasin railima ja historyt/statte ei tea, aga juhtus käsi (fishil set obv)

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2529543
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: $2796.33
    BB: $690.07

    Pre Flop: ($1.50)
    BTN/SB raises to $3, BB raises to $15.50, BTN/SB calls $12.50

    Flop: ($31.00) K 8 A (2 players)
    BB bets $22.57, BTN/SB raises to $45.14, BB raises to $134.51, BTN/SB raises to $223.88, BB raises to $674.57 all in, BTN/SB calls $450.69

    Turn: ($1380.14) Q (2 players - 1 is all in)

    River: ($1380.14) K (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $1380.14
    BTN/SB shows 8 8 (a full house, Eights full of Kings)
    BB shows J A (two pair, Aces and Kings)
    BTN/SB wins $1379.64
    (Rake: $0.50)

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #377
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      solid monkey tilt, ega naljalt naked sita jooksuga 4 kilo peale fishi ei viska nl100s
      ploski ei näe väga tihti

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #378
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        Mis see regular on tard v?
        tra ime calle ja asju teeb

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #379
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          Algselt postitas J0kker Vaata postitust
          Mis see regular on tard v?
          tra ime calle ja asju teeb
          Tiltab

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #380
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            Sai momentumi kätte

            Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2529565
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            BTN/SB: $2654.19
            BB: $1497.80

            Pre Flop: ($1.50)
            BTN/SB raises to $3, BB raises to $10, BTN/SB calls $7

            Flop: ($20.00) 6 4 Q (2 players)
            BB bets $11.11, BTN/SB calls $11.11

            Turn: ($42.22) 7 (2 players)
            BB bets $30.87, BTN/SB raises to $134, BB calls $103.13

            River: ($310.22) 6 (2 players)
            BB checks, BTN/SB bets $310, BB raises to $1342.69 all in, BTN/SB calls $1032.69

            Final Pot: $2995.60
            BTN/SB shows 2 5 (a flush, Seven high)
            BB shows 7 7 (a full house, Sevens full of Sixes)
            BB wins $2995.10
            (Rake: $0.50)

            Comment

            • pilme10
              FPP Pro
              • Jun 2009
              • 224

              #381
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              Käärikul üliõpilas suvemängudel käis keegi?

              Comment

              • Pythagoras
                Grinder
                • Apr 2012
                • 589

                #382
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                Algselt postitas pilme10 Vaata postitust
                Käärikul üliõpilas suvemängudel käis keegi?
                Oli taaskord au osa saada kvaliteetsest üritusest.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #383
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  heh.. Pullerits tõmbas sae muidugi täie pasaga käima ja kaldub ekstreemsustesse, aga põmst mõnes mõttes taga nõus.. kunag jälgisin ka inglise jalgpalli sõpradega hoolega... teadsime alagruppe ja statistikat ja maitea saapanumbreidki peast.. igakord kuskil pubis vms istudes oli jalgpall põhiteema millest rääkida.. kuni ühel hetkel tabasin ennast mõtlemast, et mis nendest teadmistest või sellest jälgimisest kasu mulle või sõpradele oma eludes on, pigem raiskame oma aega, tegelikult ei ole vahet kes ühel pool või teisel pool lompi mingi liiga või mängu või võistluse võidab... peale seda ei jälgi üldse sporti.. jalka MMi vaatan ikka, aga ei hooli kes võidab, olen selle poolt kes ilusamat mängu näitab.. ja umbes nii ka muude spordialadega, omadele hoian pöialt, aga fanatiliselt teleka ette ei jookse vaatama..

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #384
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    heh.. Pullerits tõmbas sae muidugi täie pasaga käima ja kaldub ekstreemsustesse, aga põmst mõnes mõttes taga nõus.. kunag jälgisin ka inglise jalgpalli sõpradega hoolega... teadsime alagruppe ja statistikat ja maitea saapanumbreidki peast.. igakord kuskil pubis vms istudes oli jalgpall põhiteema millest rääkida.. kuni ühel hetkel tabasin ennast mõtlemast, et mis nendest teadmistest või sellest jälgimisest kasu mulle või sõpradele oma eludes on, pigem raiskame oma aega, tegelikult ei ole vahet kes ühel pool või teisel pool lompi mingi liiga või mängu või võistluse võidab... peale seda ei jälgi üldse sporti.. jalka MMi vaatan ikka, aga ei hooli kes võidab, olen selle poolt kes ilusamat mängu näitab.. ja umbes nii ka muude spordialadega, omadele hoian pöialt, aga fanatiliselt teleka ette ei jookse vaatama..
                    pullerits on niivõrd silmakirjalik M, et vähe ei ole.

                    Olles veidi tema blogi ja muud lugenud, siis vend on üks fanaatilisemaid spordifänne üldse. Lihtsalt juhtus nii, et konkreetne spordiala talle ei meeldi.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #385
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      pullerits on niivõrd silmakirjalik M, et vähe ei ole.

                      Olles veidi tema blogi ja muud lugenud, siis vend on üks fanaatilisemaid spordifänne üldse. Lihtsalt juhtus nii, et konkreetne spordiala talle ei meeldi.
                      +1. eriti hale on asja juures see, et lihtsalt labaselt mustata teist ala, mis endale huvi ei paku. sama "lapsik" võib iga spordiala olla. peale jooksmise, jõusaalis käimise ehk orienteerumine on ainus spordiala, millest reaalselt inimestel kasu on, kui tähte närida. hale mees.

                      Comment

                      • romario
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 230

                        #386
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        heh.. Pullerits tõmbas sae muidugi täie pasaga käima ja kaldub ekstreemsustesse, aga põmst mõnes mõttes taga nõus.. kunag jälgisin ka inglise jalgpalli sõpradega hoolega... teadsime alagruppe ja statistikat ja maitea saapanumbreidki peast.. igakord kuskil pubis vms istudes oli jalgpall põhiteema millest rääkida.. kuni ühel hetkel tabasin ennast mõtlemast, et mis nendest teadmistest või sellest jälgimisest kasu mulle või sõpradele oma eludes on, pigem raiskame oma aega, tegelikult ei ole vahet kes ühel pool või teisel pool lompi mingi liiga või mängu või võistluse võidab... peale seda ei jälgi üldse sporti.. jalka MMi vaatan ikka, aga ei hooli kes võidab, olen selle poolt kes ilusamat mängu näitab.. ja umbes nii ka muude spordialadega, omadele hoian pöialt, aga fanatiliselt teleka ette ei jookse vaatama..
                        Ei olegi otseselt vahet, sport on lihtsalt üks meelelahutuse liikidest. Ja spordi vaatamine on väga paljude inimeste jaoks üks meeleolukamaid ning põnevamaid tegevusi, millele oma vaba aega kulutada.

                        Comment

                        • bounce
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 865

                          #387
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          heh.. Pullerits tõmbas sae muidugi täie pasaga käima ja kaldub ekstreemsustesse, aga põmst mõnes mõttes taga nõus.. kunag jälgisin ka inglise jalgpalli sõpradega hoolega... teadsime alagruppe ja statistikat ja maitea saapanumbreidki peast.. igakord kuskil pubis vms istudes oli jalgpall põhiteema millest rääkida.. kuni ühel hetkel tabasin ennast mõtlemast, et mis nendest teadmistest või sellest jälgimisest kasu mulle või sõpradele oma eludes on, pigem raiskame oma aega, tegelikult ei ole vahet kes ühel pool või teisel pool lompi mingi liiga või mängu või võistluse võidab... peale seda ei jälgi üldse sporti.. jalka MMi vaatan ikka, aga ei hooli kes võidab, olen selle poolt kes ilusamat mängu näitab.. ja umbes nii ka muude spordialadega, omadele hoian pöialt, aga fanatiliselt teleka ette ei jookse vaatama..
                          see on tal pikemaajaline traditsioon juba, alati kui em/mm tuleb jalkas, siis on postimehes üks kuni mitu pulleritus arvamuslugu selle kohta.
                          alati sama jutt.

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #388
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            heh.. Pullerits tõmbas sae muidugi täie pasaga käima ja kaldub ekstreemsustesse, aga põmst mõnes mõttes taga nõus.. kunag jälgisin ka inglise jalgpalli sõpradega hoolega... teadsime alagruppe ja statistikat ja maitea saapanumbreidki peast.. igakord kuskil pubis vms istudes oli jalgpall põhiteema millest rääkida.. kuni ühel hetkel tabasin ennast mõtlemast, et mis nendest teadmistest või sellest jälgimisest kasu mulle või sõpradele oma eludes on, pigem raiskame oma aega, tegelikult ei ole vahet kes ühel pool või teisel pool lompi mingi liiga või mängu või võistluse võidab... peale seda ei jälgi üldse sporti.. jalka MMi vaatan ikka, aga ei hooli kes võidab, olen selle poolt kes ilusamat mängu näitab.. ja umbes nii ka muude spordialadega, omadele hoian pöialt, aga fanatiliselt teleka ette ei jookse vaatama..
                            Heh neh, sa oleks nagu minust kirjutanud. Mingi ligi 15 aastat oma elust (vanuses 13-27) sai jalgpalli ja paljusid muid alasid pea religioosse pühendumusega jälgitud. Jalgpalli MM-ide ja OM-ide alguseni päevi loetud jne. Kui tuli internet, siis sai hakatud osalema NBA ja NHL-i fantasy-liigades, iga õhtu läks mingi pool tundi, et järgmise päeva koosseisud paika saada. Statistikat sai nii palju uuritud, et sisuliselt teadsin ka peast suurema osa NBA mängijate/tiimide põhilisi näitajaid ja muid nüansse.

                            Aga mingi hetk lihtsalt muutusid muud asjad elus tähtsamaks ja üsna järsult hakkas huvi kaduma. Praeguseks on huvi spordi vastu nullilähedane. Oma töö on teinud ka erinevad dopingu- jm skandaalid, liigne kommertsiaalsus jms. Jalka MM-il üksikuid huvitavamaid vastasseise olen vaadanud. Vanasti üks põhiasi, mida oodatud sai, olid penaltiseeriad ja nüüdki on olnud põnev neid jälgida...

                            Hea meel oli, et Inglismaa, Hispaania, Itaalia ja Venemaa alagrupistki edasi ei saanud. Olen üllatajate poolt ja seega olnuks vist juba liiga hea, kui täna ka Saksamaa lutti saanuks. (Pullerits on muidugi armetu kloun ja kergats kogu aeg olnud.)

                            Comment

                            • rynno
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 511

                              #389
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              keegi pt 3-4 või hemist lahti ei taha saada?

                              Comment

                              • Juhhei
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 154

                                #390
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                Algselt postitas rynno Vaata postitust
                                keegi pt 3-4 või hemist lahti ei taha saada?
                                Sama küsimus :)

                                Comment

                                Working...