*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #121
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    http://www.sakala.ajaleht.ee/2825181...htus-karistuse

    Karli Kiin, siingi tuntud nimi imo :D
    Tahtsin ise sama asja postitada.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #122
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
      http://www.sakala.ajaleht.ee/2825181...htus-karistuse

      Karli Kiin, siingi tuntud nimi imo :D
      No ega selle peale küll ei tuleks, et selliste asjadega petma hakatakse.
      Köögiviljaviilutaja, lauamäng,raamat,vahvliküpsetaja.
      Mis öelda-geniaalne vend

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #123
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        Vahvliküpsetajate äri on mega. 40 a vanad nõukaaegsed masinad maksavad järelturul kaks korda rohkem kui uued ja moodsad.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #124
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          Ega siit keegi muidu eile Võrus GP-s turnal polnud?

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #125
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
            http://www.sakala.ajaleht.ee/2825181...htus-karistuse

            Karli Kiin, siingi tuntud nimi imo :D
            Solid freeroll ju... See tingimisi vangistus täitsa umbes asi, korra kuus vms käid kriminaalhooldaja juures nägu näitamas ja vsjo. Reaalselt võid igast paska ka korraldada kui tingimised peal, naljalt ikka vangi ei panda (vb loeb see kriminaalhooldajast, siinmail igatahes nii on).

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #126
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              Ei ütleks, et tingimisi karistus freeroll oleks, aga see on minu arvamus. Proovi järgi, vbl arvamus muutub :D

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #127
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Sick thread. Soovitan kõik lood läbi lugeda.
                Holy shit :D :D hetkel 12. lehekülje juures. lõpetasin just story "Got the Whole Neighborhood High" lugemise, isegi uudisteartiklid lõpus olemas :D väga haige, thx.

                http://forumserver.twoplustwo.com/54...3/index12.html

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #128
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  kellelgi mõõga neelamise protseduuriga seoses kogemusi-soovitusi?

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #129
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    Hoia suu lahti. Polnud hullu midagi, kurk tuimestati enne mingi aerosooliga ära, ropsima ajas, aga kuna magu tühi, siis öögid niisama tühja. Easy game.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #130
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Keegi andmesidet reisil on kasutanud EL
                      Kui palju mb võib minna kui vaja gmapsi, mõnda rakendust ja veebilehti

                      Comment

                      • Tiitus007
                        Räme Fish
                        • Oct 2009
                        • 2

                        #131
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Keegi andmesidet reisil on kasutanud EL
                        Kui palju mb võib minna kui vaja gmapsi, mõnda rakendust ja veebilehti
                        Oleneb mis vebilehti sa mõtled. nt ükskordne delfi laadimeine on 3-4 Mb, mille eest mõned teenusepakkujad küsivad juba pea 10€ (EMT 6,95€ päeva lagi = 20 Mb andmemahtu)

                        Kui nüüd kasutada päeva lae hinda, siis ühe MB hind tuleb 0.35€(eelsusel et 20 Mb ära kulutatakse) ja delfi ühekordne ladimine maksab u 1.2euri

                        Enne kui seadusi EL ei muudeta ja kokkuleppeid selle suunal ei teha pole antud tegevus väga odav lõbu

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #132
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Keegi andmesidet reisil on kasutanud EL
                          Kui palju mb võib minna kui vaja gmapsi, mõnda rakendust ja veebilehti
                          Unusta roaming välismaal Eesti operaatoriga. Parem osta kohalik SIM koos neti paketiga.

                          Comment

                          • kalkaan
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 187

                            #133
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            kellelgi mõõga neelamise protseduuriga seoses kogemusi-soovitusi?
                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            Hoia suu lahti. Polnud hullu midagi, kurk tuimestati enne mingi aerosooliga ära, ropsima ajas, aga kuna magu tühi, siis öögid niisama tühja. Easy game.


                            Olen kaks korda käinud "easy game" mängimas.


                            Esimene kord oli lebo, siis ei teadnud, mida oodata. Lasti mingit sisinat kurku ja siis kõva öökimise saatel sai protseduur läbitud. Päris vastik tunne oli. Mingi vanamees kangutas pulti ja tegi asja tuimalt ära. Leidis mingi viguri maost, käskis happelisi asju juua ja asi lihtsalt välja oksendada. Küsimuse peale, kas asi on jalgpalli või sõrmeotsa suurune, ei saanudki mingit vastust. Eks arvati, et mingi üllatusmoment peab ka vist jääma.

                            Teine kord oli vähem lõbus. Tead juba, mis sind ootab. Kõigepealt lastakse spray'd kurku ja siis tunned, kuidas kurk tuimaks läheb. Neelata on vastik, kurk nagu oleks täiesti paistes ning ulmerõve on olla. Siis pannakse hammaste vahele mingi pornovideotest tuttav vigur, et sa sa kiusatusele järgi andes voolikut pooleks ei hammustaks. Ja siis läheb lahti, üks tädi lohutab kõrval, et kohe on asi läbi, pole hullu - samal ajal teine alles hakkab käevarre jämedust voolikut kurgust alla ajama, endal selline nägu peas nagu tunneks kaasa. Rõvedalt ajab öökima, tunned, kuidas mingi võõrkeha soolestikus ringi luurab. Neil on vaja iga sopp läbi vaadata, kui mingi huvitava spoti leiavad, siis teevad igaks juhuks biopsia ka ära - põhimõtteliselt jätad mingi tükiga oma soolestikust hüvasti, et keegi saaks oma mikroskoobi all seda uurida. Proovi võtmist õnneks ei tunne, sest oled rohkem mures selle suure toru pärast, mida ikka veel välja ei tõmmata. Kui lõpuks sinu suureks rõõmuks märkad, et voolikut hakatakse rulli tagasi kerima, ei suuda tädi kiusatusele vastu panna ja tahab kindlasti veel ühe proovi ära võtta, see muidugi pikendab agooniat. Kui voolik lõpuks väljas on, ületab see mitmekordselt selle rõõmu, mis kaasneb 0,2%-se kokku tõmbamisega. Kogu asja juures on kõige suuremaks katsumuseks vastu panna kiusatusele tädile teha vastuteenena sama protseduur.

                            Lõpuks muidugi pühid silmist pisarad, naeratad, ütled head päeva ning lahkud ruumist like a boss. Ukse taga vaatad uhkelt neid vasikaid, kes oma järjekorda ootavad ning ei tea, kuhu supi sisse nad sattunud on ning mis neid ees ootab.
                            Kokkuvõtteks obv easy game. Samas kõike ei hakanud siia kirja panema - las jääb avastamisrõõmu ka.
                            Minupoolne soovitus on selline, et mida varem selle jama ära teed, seda kiiremini on see selja taga. GL!

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #134
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              Solid asi bucketlisti.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #135
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                :D

                                edu KP

                                Comment

                                Working...