*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #76
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    Imo märkmikusse notede tegemine võiks olla standard lives, kui asja tõsiselt võtta.

    Comment

    • rollkopter
      Grinder
      • Oct 2011
      • 501

      #77
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Vaatasin korraks miski pafi donkamenti live streami
      Üks vend lauas teeb reaalselt pastakaga märkmikusse note
      LOL'd hard

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #78
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        enne see

        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...1&postcount=17

        ja siis see

        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...8&postcount=47


        edit: suht värske, aga ei tea, kas juba kuskil teemas käinud läbi.
        Last edited by jrgn hell; 08.06.14, 19:46.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #79
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          Algselt postitas Looper Vaata postitust
          Hey keegi 2500 FPP eest starsi pusa ei tahaks tellida? Ja palju selle eest soovite?
          Kehra järgi tuled võin 25$ eest ära tellida :D

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #80
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Imo märkmikusse notede tegemine võiks olla standard lives, kui asja tõsiselt võtta.
            Tundub nagu klubis kummikute kandmine , tead et WCs on kuseloik maas , aga samas kõige naeraks su välja

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #81
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              Keegi kasutamata Samsungi telefoni valgeid klappe ei müü? Võib hulgi ka pakkuda.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #82
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Imo märkmikusse notede tegemine võiks olla standard lives, kui asja tõsiselt võtta.
                Kahtlustan, et paljud kasutavad selleks siiski nutitelefoni või muud sarnast vidinat.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #83
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  Ma viimasel ajal vähe suurematel turnadel kirjutan ka iPadi notese, sest mul epic sitt mälu live käte/mängijate history koha pealt. Ei võta muidugi asja nii tõsiselt kui Mati Pirn, ta varsti saab oma live HUD-i vast koostada :D

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #84
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                    enne see

                    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...1&postcount=17

                    ja siis see

                    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...8&postcount=47


                    edit: suht värske, aga ei tea, kas juba kuskil teemas käinud läbi.
                    Sick thread. Soovitan kõik lood läbi lugeda.

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #85
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      See Mati Pirn istus rahvakal minuga samas lauas,ainult kirjutas :) tundus selline teistsugune,kas reaalselt "hästi"mängida ka oskab või,seda seal lauas aru ei saanud pigem tundus vastupidi :)

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #86
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        Niipalju kui Trio Livel temaga samas lauas mängisin siis igati ABC-mängija ja ca 14/12 stattidega :D

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #87
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          Live pokkeris on varsti ilmselt google glasses teemas. Kuvab koha silmeette vastase statsid kellele otsa vaatad :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #88
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                            Live pokkeris on varsti ilmselt google glasses teemas. Kuvab koha silmeette vastase statsid kellele otsa vaatad :D
                            USA osades kasiinodes on juba Google glass bännitud.

                            Comment

                            • widescreen
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 579

                              #89
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              Ega need läätsed ka kaugel pole.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #90
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                                Ega need läätsed ka kaugel pole.
                                Võib-olla tulevikus pokkerimängijatel on samasugune "dopingu" kontroll nagu muudel sportlastel. Peale turniiri kontrollitakse üle, et mängijal ei oleks kaameraga läätsesid, kuulareid või mõnda muud salakaamerat.

                                Siis saab lugeda uudisei ala: «Daniel Negreanu jäi WSOP-l dopinguga vahele»

                                Comment

                                Working...