*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Makuz
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 214

    #331
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    Tänud!

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #332
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      Algselt postitas Makuz Vaata postitust
      Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes saaks Tartus poole kohaga tööd pakkuda ühele kenale 19-aastasele tütarlapsele? Väga töökas ja tark, minu poolne garantii.
      Ära privadori PM-e tõsiselt võta.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #333
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Üks neiu palub abi ühe küsitluse läbiviimisega, teemaks eesti inimeste toitumusharjumused.
        Täitmine võtab paar minutit, nii et aidake, kes viitsib!

        LINK

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #334
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
          Privador on neiust räigelt sisse võetud ja loodab, et kui saadab massi peale, siis chanced tõusevad.

          LINK
          FYP

          E: irv, sa ei olnudki privador (doh, kuidas sain nii valesti lugeda) aga suva las jääb post :P

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #335
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            EPT Barcelona all again?
            Poker Players Allege Theft of Property from Rio Hotel Rooms
            Several poker players claim that personal property -- including laptops and large amounts of cash -- were stolen from their room at the Rio All-Suite Hotel and Casino.

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #336
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              tahaks tänada foorumi raudvara selle uue vahva mängu eest.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #337
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                tahaks tänada foorumi raudvara selle uue vahva mängu eest.

                tiba pinges lüürika on see seal küll.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #338
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Alati saab hullemaks minna lohutage sellega.

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #339
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Alati saab hullemaks minna lohutage sellega.
                    jah aga see ei tohiks olla eesmärk omaette

                    Comment

                    • rynno
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 511

                      #340
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      tiba pinges lüürika on see seal küll.
                      +1
                      peale 15ndat lk võiksid PP kõvemad MC-d selle pinges lyyrixi kõva biidi peale räppida

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #341
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        miks miki hiires oli goofy kes kandis riideid ja rääkis aga pluto oli lihtsalt koer?

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #342
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          miks miki hiires oli goofy kes kandis riideid ja rääkis aga pluto oli lihtsalt koer?
                          Erinevad tõud lihtsalt.

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #343
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Erinevad tõud lihtsalt.
                            selle peale ei oskagi öelda midagi

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #344
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              Miks Donald kunagi pükse ei kandnud aga duši alt tulles pani rätiku ümber

                              Comment

                              Working...