*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pilme10
    FPP Pro
    • Jun 2009
    • 224

    #286
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    cheers
    Last edited by pilme10; 26.05.14, 21:21.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #287
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      ohtlik mäng, pastilaa.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #288
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Algselt postitas mislinn Vaata postitust
        Huvitav miks bikeris seda kohta üldse ei mainita, kõik soovitavad motokaru
        Ma käin praegu Motokarus ja olen väga rahul.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #289
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          -1. kui tunnen, et midagi viga (olen saanud põrutada, külmetus, luumurd vms), siis väike terake põske ja voila - tunni paari pärast on hädad läinud. palju kergem kui "päris" arsti juures käimine ja igale haigusele on reaalne ravi olemas.
          lol

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #290
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
            Ma käin praegu Motokarus ja olen väga rahul.
            Kas seal saab sõidutunde jooksvalt teooriaga samal ajal teha? Mis pakud, kui kiirelt on võimalik kool läbida?

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #291
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Algselt postitas pilme10 Vaata postitust
              Nahaarstile helistasin täna, sain vastuseks, et esimene aeg on Oktoobris :D muidugi leiaks kindlasti mõne eraarsti, kellele saaks varem.


              cheers
              Makstes saad suhteliselt kiirelt.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #292
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                Algselt postitas pilme10 Vaata postitust
                Endal tegeleb ema selle homöopaatia värgiga ning temal aitab see samuti.

                cheers
                nüüd jääb sul emaga ainult üle miljonivõte ära teha: LINK

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #293
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Nõmme nahahaiguste dispanseris on ka tasuline vastuvõtt olemas. Hinnad väga mõistlikud.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #294
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Ma usun, et peaks saama, aga küsi üle. Ise tegin teooriat märtsis ja siis oli sõiduks veel liiga külm.

                    Ma pakuks, et 2 kuuga saad tehtud kõik, vb ka kiiremini, kui endal on vaba greefik ja Raidol sõiduaegu jagub.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #295
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      Algselt postitas pilme10 Vaata postitust
                      mnjaa, tegin veidi researchi selle kohta ning 9 inimest 10nest arvas samuti nagu Kotkas. . Nahaarstile helistasin täna, sain vastuseks, et esimene aeg on Oktoobris :D muidugi leiaks kindlasti mõne eraarsti, kellele saaks varem. Aga point oligi uurida, kas kellelgi on olnud (positiivseid) kogemusi sellega - tänud pastilaa. Endal tegeleb ema selle homöopaatia värgiga ning temal aitab see samuti.

                      cheers
                      See on ainus koht, mis tekitab minus haigekassas kahtlusi. Kui reaalselt võtta haigekassalt maksimum EV-d, siis ootad mitu kuud, et saada arstile.

                      Aga ma võin sulle saladuskatte all öelda, et olen käinud ise nahaarstil tasulises, ja maksin miski imepisikese visiiditasu, aga see oli kindlasti alla €30. Äkki oli €15-€25. Oli neli-viis aastat tagasi, seepärast ka enam summat ei mäleta ja võib-olla ei olegi nii oluline, sest ajaga ka hinnad muutunud.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #296
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        Aa ja rääkides veel arstidest.

                        Kui minna haigekassaga androloogi juurde suguhaiguste testile, siis ootad samuti kuu või rohkemgi. Kui reaalselt oleks suguhaigus, et riist mädaneb otsas, siis WTF nagu? Hui ootad kuid, vaid lähed ikka tasulisse, kus ainuüksi jutule võtmiseks kulub €35. Testide eest käristad veel otsa ja mitte vähe.

                        Endal läks €175 kõik testid koos konsultatsiooniga. Kõikide Aasia külastajate rahustuseks võin öelda, et kello-vello otsast tänapäeval enam midagi sisse ei lükata, vaid piisab kuseproovist ning muud haigused veeniverest.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #297
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          See on ainus koht, mis tekitab minus haigekassas kahtlusi. Kui reaalselt võtta haigekassalt maksimum EV-d, siis ootad mitu kuud, et saada arstile.

                          Aga ma võin sulle saladuskatte all öelda, et olen käinud ise nahaarstil tasulises, ja maksin miski imepisikese visiiditasu, aga see oli kindlasti alla €30. Äkki oli €15-€25. Oli neli-viis aastat tagasi, seepärast ka enam summat ei mäleta ja võib-olla ei olegi nii oluline, sest ajaga ka hinnad muutunud.
                          Ma eelmine aasta käisin Nõmmel nahaarstil, vaatas ~5 minutit mu nahka, ütles siis, et ei need laigud pole midagi erilist, määri mingit kreemi ja küsis 50 euri :).

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kõikide Aasia külastajate rahustuseks võin öelda, et kello-vello otsast tänapäeval enam midagi sisse ei lükata, vaid piisab kuseproovist ning muud haigused veeniverest.
                          Fuck, ma saan Suur-Ameerika tänava omas alati selle meestearsti kellele meeldib ikka vatitikk sisse pressida.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #298
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            vale jutt. sain sügisel tripperi ja helistasin igale poole. vastuseks sain jajjajaaa, tule tule, paneme sulle järtsi ja puha ... 30 dets!!!
                            fuking septembris. teine vale jutt ranka poolt on see, et ora enam ***** ei lükata!!! lükatakse küll raisk. 105 euri maksab kiirvisiit ja ca 10 euri tripperi ravum mille pead ise apteegist välja ostma ja mingi 20 maksin veel otsa, et nad selle süsti mulle perse süstiks. vot tak.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #299
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              vale jutt. sain sügisel tripperi ja helistasin igale poole. vastuseks sain jajjajaaa, tule tule, paneme sulle järtsi ja puha ... 30 dets!!!
                              fuking septembris. teine vale jutt ranka poolt on see, et ora enam ***** ei lükata!!! lükatakse küll raisk. 105 euri maksab kiirvisiit ja ca 10 euri tripperi ravum mille pead ise apteegist välja ostma ja mingi 20 maksin veel otsa, et nad selle süsti mulle perse süstiks. vot tak.
                              Kõik oleneb, kus sa käid: http://www.kliinikum.ee/meestekliinik/patsiendile

                              Antud kohas ei tehta sulle enam liiga ning piisab alati uriiniproovist. Tartu mehed saavad tulemused soovi korral kätte ühe päeva jooksul (samal päeval).

                              Täiendan: kiirvisiit on hoopis teine lugu, kui standard tasuline visiit kontrolliks, mis võtab aega mõned päevad, et saada jutule. Kiirivisiidile saad samal päeval ehk kui asi väga hapu, aga see nõuab rohkem raha nagu iga kiirvisiidi või teenusega.

                              Rääkides mehisematest teemadest kui meestearstid, siis tekkis aus küsimus. Kui siiami kaksikud (kaks pead üks keha) osaleksid suvalisel turniiril. Kas nad peaksid tegema ühe või kaks buy-ini?

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #300
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kõik oleneb, kus sa käid: http://www.kliinikum.ee/meestekliinik/patsiendile

                                Antud kohas ei tehta sulle enam liiga ning piisab alati uriiniproovist. Tartu mehed saavad tulemused soovi korral kätte ühe päeva jooksul.

                                Täiendan: kiirvisiit on hoopis teine lugu, kui standard tasuline visiit kontrolliks, mis võtab aega mõned päevad, et saada jutule. Kiirivisiidile saad samal päeval ehk kui asi väga hapu, aga see nõuab rohkem raha nagu iga kiirvisiidi või teenusega.

                                Rääkides mehisematest teemadest kui meestearstid, siis tekkis aus küsimus. Kui siiami kaksikud (kaks pead üks keha) osaleksid suvalisel turniiril. Kas nad peaksid tegema ühe või kaks buy-ini?
                                pokerstars võtab peade järgi, mürka tegi turka kus võttis munade järgi.

                                Comment

                                Working...