*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #301
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    pokerstars võtab peade järgi, mürka tegi turka kus võttis munade järgi.
    Ma rääkisin live turkadest, aga pohh teema ammendatud. Räägi parem, kuidas sa poole aasta jooksul kaks korda jutti gonorröa said.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #302
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ma rääkisin live turkadest, aga pohh teema ammendatud. Räägi parem, kuidas sa poole aasta jooksul kaks korda jutti gonorröa said.

      täit tõde ei taha keegi teada. 3x. 2x samast kohast. õpi.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #303
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        tahad, teen sulle tripperikoolituse? tule homme pärnu, teen sulle ideaalse ekskursi rannas ja tripper guar.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #304
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          tahad, teen sulle tripperikoolituse? tule homme pärnu, teen sulle ideaalse ekskursi rannas ja tripper guar.
          Täis tõe pealt vaatame. Räägi välja, ja siis mõtlen.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #305
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Täis tõe pealt vaatame. Räägi välja, ja siis mõtlen.

            mis vajadus sul on seda asja foorumis arutada? tahad minu pealt klikke saaada?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #306
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              mis vajadus sul on seda asja foorumis arutada? tahad minu pealt klikke saaada?
              Sa kirjutasid: täit tõde ei taha keegi teada. 3x. 2x samast kohast. õpi.

              Kust kohast tuleb väide, et keegi ei taha teada täit tõde. Mina tahan. Seega su väide ei ole enam pädev, sest ma olen üks "keegi".

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #307
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Sa kirjutasid: täit tõde ei taha keegi teada. 3x. 2x samast kohast. õpi.

                Kust kohast tuleb väide, et keegi ei taha teada täit tõde. Mina tahan. Seega su väide ei ole enam pädev, sest ma olen üks "keegi".

                ma tegin sulle skypes ettepaneku, et ma võin õlle taga kõik välja lobiseda. sa ütlesid: mkm, aint foorumis.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #308
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  ma tegin sulle skypes ettepaneku, et ma võin õlle taga kõik välja lobiseda. sa ütlesid: mkm, aint foorumis.
                  See oleks lugejate suhte ebavõrdne, kui ilmselgelt väga suurt avalikku huvi pälviv teema lahendatakse väljaspool selleks mittemõeldud keskkonda. Sealjuures väärib märkimist ka asjaolu, et sa tõstatasid antud teema päevakorda juba eelmisel aastal, kui analoogselt tekkis tungiv ja vaieldamatu avalik huvi täpsemate detailide kohta antud sündmuse kohta, millele ka toona jätsid vastamata.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #309
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    See oleks lugejate suhte ebavõrdne, kui ilmselgelt väga suurt avalikku huvi pälviv teema lahendatakse väljaspool selleks mittemõeldud keskkonda. Sealjuures väärib märkimist ka asjaolu, et sa tõstatasid antud teema päevakorda ka juba eelmisel aastal, kui analoogselt tekkis tungiv ja vaieldamatu avalik huvi täpsemate detailide kohta antud sündmuse kohta, millele ka toona jätsid vastamata.

                    avalike huvide rahuldamiseks on minu poolt pakutud Sulle ülimalt soodne variant teha minuga intervjuu pärnus, naiste plaazil järgneva 72h jooksul.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #310
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      avalike huvide rahuldamiseks on minu poolt pakutud Sulle ülimalt soodne variant teha minuga intervjuu pärnus, naiste plaazil järgneva 72h jooksul.
                      ranka, saada korrespondent Wowa kohale

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #311
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        avalike huvide rahuldamiseks on minu poolt pakutud Sulle ülimalt soodne variant teha minuga intervjuu pärnus, naiste plaazil järgneva 72h jooksul.
                        Kui intervjuu võib avalikustada, siis ma tõsiselt kaalun seda, sest on pikemat aega plaan vana kodulinna külastada.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #312
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Keegi teab, mis Soome kõige n-ö paremad tööotsimisportaalid on ? http://www.ejobs.fi/en/ ja http://www.mol.fi/tyopaikat/tyopaikkatiedotus/haku/ ?

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #313
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            Mis tööd sa otsid?

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #314
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Mis krdi homöopaatia?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #315
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Keegi teab, mis Soome kõige n-ö paremad tööotsimisportaalid on ? http://www.ejobs.fi/en/ ja http://www.mol.fi/tyopaikat/tyopaikkatiedotus/haku/ ?

                                Oikotiellä on enemmän koteja ja ostajia kuin missään muualla. ...

                                Kurkkaa kaikki avoimet työpaikat ja löydä parhaista työpaikoista sinulle sopivin.


                                Need olid mul bookmarksides veel peale sinu omade.

                                Comment

                                Working...