*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • anatoli grinder
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 337

    #166
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    Nali naljaks, tegelikult on probleem tõsine ja tegutseda tuleks kiirelt. Alustuseks teeks konto delfi naisteka foorumisse, sealt saab kindlasti väärt nõu.

    edit: kui konto juba olemas, siis ei pea tegema.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #167
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      Masuronike avalikustas oma customized push fold chart'i.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #168
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        editisin ära vastuse eelnevalt ära kustutatud postid mille peale vastasin.
        Last edited by BlackWerewolfGenie; 11.05.14, 21:42.

        Comment

        • OskarR89
          Julm Donk
          • Dec 2009
          • 81

          #169
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
          Murdsin neljapäeval tagumise hamba ära....Reedel oli asi ok mõtlesin, et esm lähen arstile timmitakse ära.
          Reedel sai natukene Vana Tallinnat tehtud ja pärast seda hakkas põsk paiste minema.

          Prääguseks on seis eriti hull ... lamp juba hakkab kinni minema...Ja valutab nagu segane.
          Keegi oskab midagi soovitada ?...Või tasuks kiire abisse pöörduda ?.
          Soovitaks kiirabis ära käia ja kiirelt. Ei tasu naljatada selliste asjadega. Loetud tundidega võib asi palju-palju kehvemaks muutuda. Endal miski sarnane asi olnud paar a. tagasi. Lõi põletikku sisse ja pool nägu paistes. Madal palavik, 2-he tunni pärast olin haiglas ja ei suutnud omal jalal kõndidagi, 41 palavik ja pilt taskus.

          Foorumis istumise asemel asap käi igaks juhuks kiirabis ära.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #170
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Hästi laheda aja valisite ära panemiseks. **** idioodid. Pöördu kiirabisse kohe ja ära alkoholi tarbi EestiAA. Parem karta kui kahetseda.
            Last edited by inward; 11.05.14, 20:27.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #171
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Hästi laheda aja valisite ära panemiseks. **** idioodid. Pöördu kiirabisse kohe ja ära alkoholi tarbi EestiAA. Parem karta kui kahetseda.
              Uskumatu, et kutid nii ärritunud koguaeg siin OT's on. Rahunege maha juba ükskord. Koguaeg mingid **** ja ****** ja ******** * ** **** ** *** . Elu on küll kole ja hall aga ei pea nii masendunud ka koguaeg olema. Ma arvasin, et EestiAA on asjalikum vend ja saab ise ka aru, et peab abi otsima mitte omale Vana Tallinnat juurde kurku kallama. Kergelt humoorikas oli lihtsalt, et ta tuli siia uurima mis teema on peale seda, kui kirjeldas kuidas kulgenud on. Veel naljakam, et mõned vennad endast nii välja lähevad kui levelid otsa tulevad.

              Muutus algab endast, ei pea nii vihased koguaeg olema.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #172
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                RIP fyte, pole just kõige meeldivam viis minna
                Last edited by Spewmonkey; 12.05.14, 08:19.

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #173
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  RIP fyte, pole just kõige meeldivam viis minna
                  Kui olukorra tragöödia kõrvale jätta, siis pigem ikka üks parimaid viise kuidas minna.

                  Parem ikka kui haiglavoodis süsteemse põletiku, kroonilise valu ja multiple organ failurega mitu kuud vegeteerida ja surma oodata. (selliseid ilma raviprognoosita inimesi keda lihtsalt elus hoitakse kuna eutanaasia on illegal, on meil kliinikus tegelikult päris palju)
                  Last edited by Spewmonkey; 12.05.14, 08:21.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #174
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Rahulikumalt nüüd.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #175
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      Maxi aitäh, ei oleks ise tulnud selle peale.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #176
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        Täiesti mõttetu koha pealt hakkate üksteise kallal ikka võtma ://

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #177
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #178
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            Vabandused, et jaurama hakkasin. Emotsioonid keesid üle pea. Ärge isiklikult võtke.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #179
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              Algselt postitas OskarR89 Vaata postitust
                              Soovitaks kiirabis ära käia ja kiirelt. Ei tasu naljatada selliste asjadega. Loetud tundidega võib asi palju-palju kehvemaks muutuda. Endal miski sarnane asi olnud paar a. tagasi. Lõi põletikku sisse ja pool nägu paistes. Madal palavik, 2-he tunni pärast olin haiglas ja ei suutnud omal jalal kõndidagi, 41 palavik ja pilt taskus.

                              Foorumis istumise asemel asap käi igaks juhuks kiirabis ära.
                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Pöördu kiirabisse kohe ja ära alkoholi tarbi EestiAA. Parem karta kui kahetseda.

                              Pärast OskaR89 posti helistasin 112 et küsida mis ajast on sobilik pöörduda erakorralisse....Sealt suunati edasi 24/7 perearsti nõuandetelefonile (mille olemas olust ei olnud teadlik)...Sealt öeldi, et nii kaua kui palaviku ei ole üles löönud ei ole otsest vajadust pöörduda erakorralisse ja võib hommikuni ära oodata.... siis kohe hambaarstile.

                              Hommiku läksin kohale ja sai välja tiritud...Ja kell 10st sain lõpuks magama.
                              Fcking 2 jubedat ööd selja taga:/.

                              Siia positasin põhjusel, et ehk kellegil on midagi taolist enne olnud.
                              Mõtlesin et vb kiirabi ülereageerimine.
                              Kui oleksin teadnud 1220 liini olemas olust ei oleks kedagi tülitand.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #180
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                Kui kellelgi sama teema järgmine kord siis pange nelki sinna hambaauku või murdumise kohale. See tapab paari tunniga närvi ära ja valu enam ei tunne. Arstile peab pärast ikka minema, aga kui on nädalavahetus või ei saa mingil põhjusel kohe arstile siis aitab.
                                Niikaua kuni palavikku üles ei löö, siis maha ei sure, aga kui jääb põletik pikemaks ajaks alla siis hakkab südamele. Naine oli eluaeg käinud "maal" hambaarstil kuna hea odav koht ja tuttav arst. Peale Tallinna kolimist käis siin arstil ja tehti röntgen, kolme "parandatud" hamba all oli välja ravimata põletik ja need tuleb uuesti lahti võtta, juured ära puhastada ja kokku tagasi panna. Loo moraal, et hambaarsti pealt pole mõtet koonerdada.

                                Comment

                                Working...