*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    [23:46:34] Tim Stone: he is dead
    [23:46:40] Tim Stone: but i didnt know more
    [23:46:43] Rainer Roomet: wtffff

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #152
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      Kes see on?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #153
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
        Kes see on?
        Fyte :( Muudan kohe nime ka ära. Kes teab, see teab ja tunneb ID-kaarti pealt ära.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #154
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          wtf

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #155
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Täiesti ******, MIDA ***** TÜRAAAAAAA. EBAFUCKING REAALNE. Ranka palun ütle, et see info ei pruugi tõene olla. Ma rääkisin tüübiga just samal õhtul skypes, oli aru saada, et midagi oli teinud.
            Vaevalt too pilt photoshopitud seal on. Nii rõve ja kahju.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #156
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Täiesti ******, MIDA ***** TÜRAAAAAAA. EBAFUCKING REAALNE. Ranka palun ütle, et see info ei pruugi tõene olla. Ma rääkisin tüübiga just samal õhtul skypes, oli aru saada, et midagi oli teinud.
              Mina tean samapalju, mis ma siia postitasin. Tim Stone confrimis, aga loodan siiani, et see on väärinformatsioon.

              Ma ei saa kogu juttu postitada, sest seal tõesti olid keelatud ained mängus ning ma ei taha selliseid lauseid levitada.

              Comment

              • Narrator
                Julm Donk
                • Apr 2011
                • 75

                #157
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                Kui peaks tõele vastama siis loomulikult äärmiselt kahju. Samuti äkki keegi oskab valgustada, et mis mõjuained need veel sellised võisid olla, mis väidetavalt panid noormeest seda kõike ise tegema.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #158
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Algselt postitas Narrator Vaata postitust
                  Kui peaks tõele vastama siis loomulikult äärmiselt kahju. Samuti äkki keegi oskab valgustada, et mis mõjuained need veel sellised võisid olla, mis väidetavalt panid noormeest seda kõike ise tegema.
                  Arvad tõesti, et just praegu on selle jaoks see kõige-kõige õigem aeg?

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #159
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Oeh..

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #160
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      Murdsin neljapäeval tagumise hamba ära....Reedel oli asi ok mõtlesin, et esm lähen arstile timmitakse ära.
                      Reedel sai natukene Vana Tallinnat tehtud ja pärast seda hakkas põsk paiste minema.

                      Prääguseks on seis eriti hull ... lamp juba hakkab kinni minema...Ja valutab nagu segane.
                      Keegi oskab midagi soovitada ?...Või tasuks kiire abisse pöörduda ?.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #161
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        ära jumala eest spetsialistide poole pöördu. pokkerifoorum imo ikka parim koht, kus meditsiini alast nõu saab.

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #162
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          Murdsin neljapäeval tagumise hamba ära....Reedel oli asi ok mõtlesin, et esm lähen arstile timmitakse ära.
                          Reedel sai natukene Vana Tallinnat tehtud ja pärast seda hakkas põsk paiste minema.

                          Prääguseks on seis eriti hull ... lamp juba hakkab kinni minema...Ja valutab nagu segane.
                          Keegi oskab midagi soovitada ?...Või tasuks kiire abisse pöörduda ?.
                          Loll pea on ihu nuhtlus

                          Comment

                          • anatoli grinder
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2010
                            • 337

                            #163
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            Jap , ma soovitaks ka veel oodata. Kui mõlemad lambid juba kinni ja pokkerit mängida ei näe siis hakakks edasi uurima.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #164
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                              Murdsin neljapäeval tagumise hamba ära....Reedel oli asi ok mõtlesin, et esm lähen arstile timmitakse ära.
                              Reedel sai natukene Vana Tallinnat tehtud ja pärast seda hakkas põsk paiste minema.

                              Prääguseks on seis eriti hull ... lamp juba hakkab kinni minema...Ja valutab nagu segane.
                              Keegi oskab midagi soovitada ?...Või tasuks kiire abisse pöörduda ?.
                              Kõlab nagu kõik on korras, ma ei muretseks. Võta 420 milli Vana Tallinnat peale.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #165
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                Ma küll kiirustaks, pool tundi saab veel alkot poest.

                                Comment

                                Working...