*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #151
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma ainuke tüüp vist eesti vabariigis, kes jalkat absoluutselt ei jälgi.
    welcome to the club. Ainult iga 4 aasta tagant MMi.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #152
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
      head sitta pritsid. googelda mõistus endale.
      ütlen et ei meeldi jalgpalliturniiri kulminatsioon sest minu jaoks allesjäänud tiimid mõtetud, saan vastuseks et lol, kelbas, peab meeldima bayern ja chelsea. siis tuleb üks klišee, teine klišee ja siis sinu klišee. et hoida rütmi siis ema sul..

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #153
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Ma ainuke tüüp vist eesti vabariigis, kes jalkat absoluutselt ei jälgi.

        sa ei ole ainuke. mind ei huvita jalka absoluutselt. oleks ma foorumi füürer, siis kõik kes jalkast räägiks, saaks peksa ja bänni ka veel.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #154
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          welcome to the club. Ainult iga 4 aasta tagant MMi.
          jeeh, Em-i jälgin ka veel. aga see ka jalkast kõik.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #155
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Watching soccer is like watching grass grow. With players on the way. =D.

            Ok EM ja MM ikka vahin...aga ei ole seda põhi pisikut saanud.

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #156
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Mõttetu vaidlus. Samahästi võiks maitse üle vaielda, mis tulemust ei anna. Oleneb, kes kus kuidas kasvanud on, millega tegelenud nii noorena, kui tulevikus. Ntx inimene, kelle peres kõik suusatavad, ilmselgelt on terve pere suuskadel. See muidugi ei ole mingi üldine tendents, aga asjad kuidagi selles suunas loksuvad. Endale meeldib väga jalka, vahet pole, kas MM, EM või Meistrite liiga. Mudaliigasid ka ei viitsi vaadata, sest lihtsalt ei tea nendest miskit. Oleks fanatt, obv vahiks neid ka vist :D

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #157
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Tütarlaste mäng

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #158
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Euroopa teema. Oleks mingi USA tüüp oleks ilmselt NFL teemas.

                  Obv lambi ütlemine ka harry

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #159
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    nfl>soccer

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #160
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      BTC hind alla 400$ ( atm 395$ ) juba. Korralikus languses ikka pikemat aega olnud. Igast paska ka Hiinas korraldatud ja tundub nagu asi hakkab päris hapuks minema. Mõned väidavad, et elektrit ka enam tagasi ei teeni. Et ainuke on siis lootus, miks veel kaevandatakse. Keegi väga otse BTC-d ei kaevanda aga kuna altcoinid vahetatakse BTC-deks.

                      Tähelepannud, et päris palju 280x/290x kaarte müügis paljude poolt, mis vist põhikaart, mida kasutatakse minemiseks.
                      Last edited by VisaHing; 10.04.14, 20:16.

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #161
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                        nfl>soccer
                        NFL-i 3-tunnise ülekande jooksul on reaalset mänguaega keskmiselt 11 minutit, kuidas seda üldse vaadata saab hulluks minemata?

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #162
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                          NFL-i 3-tunnise ülekande jooksul on reaalset mänguaega keskmiselt 11 minutit, kuidas seda üldse vaadata saab hulluks minemata?
                          Ideaalne vaatamine kui midagi kõrvale ka teha.
                          Jalka vs muud asjad muidugi väga lame teema.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #163
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Selle visa bitcoini jutu peale tuli meelde, et pearl farmingu tõttu pidi looduslikel pärlikarpidel olema korralik comeback, kuna keegi pole seda effortit pikka aega mõtekaks pidanud. Kontrollinud obv ei ole.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #164
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                              Euroopa teema. Oleks mingi USA tüüp oleks ilmselt NFL teemas.

                              Obv lambi ütlemine ka harry
                              no vaata neid mõisapreilisi, kukkudes viskavad saltosi ja teevad näo nagu oleks jäsemest ilma jäänud, 3 min pärast on püsti nagu poleks midagi juhtunud, kõva tippsport küll, fake and gay

                              Comment

                              • JohnnyDolce
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2009
                                • 454

                                #165
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                The hell, EMTA??

                                Hakkan inglismaale minema ja klikkisin bookmarkis olevale G Casino turniiriajakavale, aga minu üllatuseks on isegi see lehekülg blokeeritud.

                                See läheb nüüd küll üle piiri, et pean üle piiri minema, et live cashi või turniirikava näha.

                                Comment

                                Working...