*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ekay
    Räme Fish
    • Apr 2014
    • 5

    #136
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Veits kurb jah, et Bayern ManU üle võidu ära noppis. Atletico võit üle Barcelona on positiivne tho.

    Comment

    • redddman10
      Grinder
      • Aug 2010
      • 703

      #137
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      head mängud ning parimad said edasi. wethepeople miks raisatud aeg? mille pärast sa vutti jälgid siis?

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #138
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
        head mängud ning parimad said edasi. wethepeople miks raisatud aeg? mille pärast sa vutti jälgid siis?
        vaata mis finaalivariandid tekivad sellest poolfinaalivalikust. kui eelmine ring ootasin barca, olympiacose, dortmundi ja atletico binki siis nüüd neist üks järel, teised alles jäänud meeskonnad pehmelt öeldes hingetud.

        Comment

        • jaagup17
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1090

          #139
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          lol hea jutt. atletico hispaania liiga liider ja väga kõva sats, kes võib vabalt reali ja bayernit võita.

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #140
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
            lol hea jutt. atletico hispaania liiga liider ja väga kõva sats, kes võib vabalt reali ja bayernit võita.
            mõelda viitsid siis saad aru. esimene võimalus on et tulebki atl-real mis kõva derbikohtumine ja chelsea-bayern ehk mourinho vs pep. teine võimalus on et mourinho mängib reali vastu mis samuti kõva ning atl-bayern ehk ülikõva kaitse vs ülikõva rünnak. minu välja öeldud variant ei oma mingit tausta, kui realil ronaldo väljas on siis ka tulemus ette teada. atletico ja chelsea kohtumine lihtsalt lamp. ka finaalivariandid igavad.

            funktsionaalne lugemine vms vaja guugeldada teil.


            edit: tegelt finaalivariandid isegi ok.
            edit2: edasi vaielda ei viitsi.
            Last edited by WeThePeople; 09.04.14, 23:45.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #141
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Pohhui see mängu ilu peaasi, et karikas Bayernile tuleb imho

              NO mitte päris nii aga vähemalt finaalis ja ega väravaid löömata võimalik võita ei ole nii ehk naa.
              Last edited by timz0333; 10.04.14, 16:05.

              Comment

              • Looper
                Grinder
                • May 2013
                • 576

                #142
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Kell 20:00 Home Game Pokerstarsis

                Club ID: 892346
                Invitation Code: Pokerclub

                Emma täna ka tööl? :D

                Comment

                • Emma
                  Grinder
                  • Mar 2013
                  • 529

                  #143
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Comment

                  • Recon
                    Jube Noob
                    • Nov 2009
                    • 103

                    #144
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    atletico ja chelsea kohtumine lihtsalt lamp. ka finaalivariandid igavad.
                    No offense aga just barcaga finaalid on viimase 10 aasta kõige igavaimad olnud. See hinge jutt on ka mõnus kelbas. Ega see pole mingi missivalimine, Euroopa hetke parimad jõuavad finaali ja võidab see, kes kõige rohkem on nõus endast välja pigistama. Chelsea vs Atletico ehk siis Mou vs Simeone oleks tõeline maiuspala, any finaal Realiga 10 tiitli võitmise-mittevõitmise intriig, Bayerniga CL tiitli kaitsmise ajaloo tegemine-mitte tegemine jne.

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #145
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      mõelda viitsid siis saad aru. esimene võimalus on et tulebki atl-real mis kõva derbikohtumine ja chelsea-bayern ehk mourinho vs pep. teine võimalus on et mourinho mängib reali vastu mis samuti kõva ning atl-bayern ehk ülikõva kaitse vs ülikõva rünnak. minu välja öeldud variant ei oma mingit tausta, kui realil ronaldo väljas on siis ka tulemus ette teada. atletico ja chelsea kohtumine lihtsalt lamp. ka finaalivariandid igavad.

                      funktsionaalne lugemine vms vaja guugeldada teil.


                      edit: tegelt finaalivariandid isegi ok.
                      edit2: edasi vaielda ei viitsi.
                      suht kelbas jutt ikka:D

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #146
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                        suht kelbas jutt ikka:D
                        sain vastuse mida ootasin, ei üllata. piraadivennale ikkagi see lugemise googeldamise soovitus jõus.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #147
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Jalgpallist räägite vää?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #148
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Ma ainuke tüüp vist eesti vabariigis, kes jalkat absoluutselt ei jälgi.

                            Comment

                            • redddman10
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 703

                              #149
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              lihtsalt huvitav tekst mis kirjutad.enamvähem nii, et olen Manu fänn aga nad edasi ei saanud siis terve hooaeg on jalka vaatamise peale raisatud aeg ja finaalid ka nüüd igavad ja pointless.

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #150
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                                sain vastuse mida ootasin, ei üllata. piraadivennale ikkagi see lugemise googeldamise soovitus jõus.
                                head sitta pritsid. googelda mõistus endale.

                                Comment

                                Working...